"Talsi/Irlava" savā laukumā nedod cerības "Ķekavai"

25.02.2017

Šodien ar spēli Talsos starp "Talsiem/Irlavu" un "Ķekavu" sākās arī ELVI florbola līgas vīriešiem četru vājāko komandu izslēgšanas spēļu turnīrs. Talsinieki savus viesus apspēlēja samērā pārliecinoši (8:3), sērijā līdz vienas komandas divām uzvarām izvirzoties vadībā ar 1:0.

Šajā izslēgšanas spēļu turnīrā piedalās četras komandas - "Talsi/Irlava" pusfinālā spēkojas ar "Ķekavu", bet FK "Rīga" pretiniece būs FK "Bauska". Turnīra uzvarētājai nekāda balva nav paredzēta, toties pēdējās vietas ieguvējai var nākties spēkoties ar kādu vīriešu 1.līgas komandu, lai  nosargātu savu vietu ELVI florbola līgā arī nākamajā sezonā. Spēlē starp "Talsiem/Irlavu" un "Ķekavu", kas notika Talsos, rezultātu 6.minūtē atklāja laukuma saimnieki, kad viņiem Jāņa Ragovska personā izdevās realizēt skaitlisko vairākumu - 1:0. Jau 9.minūtē ar precīzu metienu atbildēja ķekavietis Ralfs Orste (1:1), bet pēc pirmā perioda "Talsiem/Irlavai" bija vienu vārtu pārsvars - 3:2. Otrās trešdaļas laikā mājinieki guva divus bezatbildes vārtus, nopietni piesakot savas pretenzijas uz panākumu šajā mačā - 5:2. Arī pēdējā periodā viesiem neizdevās lauzt spēles, gaitu, tāpēc Talsu un Irlavas apvienotā komanda varēja svinēt pārliecinošu uzvaru ar 8:3, sērijā izvirzoties vadībā ar 1:0.

Labākā spēlētāja balvu pēc šī mača uzvarētāju rindās saņēma Krišs Treimanis, kura kontā 2 (1+1) punkti. Divus golus iemeta Jānis Ragovskis, bet rezultatīvākais ar 3 (1+2) punktiem bija Pēteris Freimanis. Par labāko starp ķekaviešiem atzina vienu vārtu autoru Kārli Ulpi, bet rezultatīvākais ar 2 (1+1) punktiem bija Ralfs Orste. Nākamā abu šo komandu tikšanās paredzēta 4.martā, tā notiks Lielvārdes novada sporta centrā.

"Talsi/Irlava" - "Ķekava" 8:3 (3:2, 2:0, 3:1), sērijā 1:0

31:26 (8:8, 10:6, 13:12)

"Talsi/Irlava" - Pēteris Freimanis 3 (1+2), Mareks Stančiks 2 (2+0), Krišs Treimanis 2 (1+1), Renārs Stančiks 2 (0+2), Deivids Barkovskis 1 (1+0), Renārs Austrums 1 (1+0), Ģirts Šķuburs 1 (1+0), Haralds Roze 1 (1+0), Armands Budreika 1 (0+1).

"Ķekava" - Ralfs Orste 2 (1+1), Kārlis Ulpe 1 (1+0), Klāvs Jansons 1 (1+0), Kaspars Kovgers 1 (0+1).