"Pārgaujai" Lielvārdē tikai goda vārti

22.12.2012

Čempione "Lielvārde" šovakar savā laukumā uzņēma Stalbes "Pārgauju", un pamatus savai uzvarai ielika jau pirmajā periodā, ko uzvarēja ar 5:1. Kā izrādījās, spēles sākumā iemestais gols šoreiz bija stalbiešu goda vārti, jo viesos tika piedzīvots zaudējums ar 1:8.

Spēlē, kas notika Lielvārdes sporta namā, 5.minūtē stalbietis Aivis Ādminis guva vārtus, panākot neizšķirtu rezultātu – 1:1. Kā vēlāk izrādījās, tas bija vienīgais citkārt rezultatīvās "Pārgaujas" gols šajā spēlē. Pēc pirmā perioda "Lielvārde" atradās vadībā ar 5:1, pēc otrā – ar 6:1, bet visā spēlē uzvarēja ar 8:1. Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzōts vārtsargs Armands Puķītis, kurš atvairīja 26 no 27 pretinieku metieniem. Pa diviem rezultativitātes punktiem uzvarētāju labā guva Aivis Kusiņš, Artūrs Skadiņš, Antons Žuks, Artis Savins un Sandris Virsnītis. Par labāko viesu komandā tika atzīts vienīgo vārtu autors Aivis Ādminis.