ELVI līgas sievietēm bronzu iegūst Cēsu "Lekrings"

11.04.2024

Par ELVI florbola līgas sievietēm bronzas medaļniecēm kļuvušas Cēsu komandas "Lekrings" florbolistes, kas šovakar Lielvārdes sporta centrā ar 10:5 pieveica FK "Ķekava". Neapturama uzvarētāju sastāvā bija komandas kapteine Džeina Eglīte, kura sakrāja 6 (4+2) rezultativitātes punktus.

Bronzas spēles rezultāts tika atklāts jau 5. minūtē, kad pretuzbrukumā precīzi meta cēsniece Džeina Eglīte – 1:0. Pēc tieši piecām minūtēm ar vārtu guvumu atbildēja ķekaviete Liene Leite – 1:1. Pēc pirmā perioda vadībā atkal atradās Cēsu komanda, turklāt jau ar divu vārtu pārsvaru – 3:1. 24. minūtē Ķekavas komanda Katrīnas Kates Fībigas personā rezultāta starpību samazināja līdz minimumam (2:3), bet 27. minūtē savus jau trešos vārtus šajā mačā guva Eglīte – 4:2. Mača turpinājumā Cēsu florbolistes savus pārsvaru tikai palielināja. Pēc otrās trešdaļas "Lekrings" atradās vadībā ar 7:4, bet visā spēlē triumfēja ar 10:5, izcīnot kausu par trešo vietu un bronzas godalgas.