Latvietes sakauj arī Austrijas izlasi un uzvar apakšgrupā

04.05.2018

Trešo pārliecinošo uzvaru Šveicē notiekošajā pasaules čempionātā florbolā guvusi Latvijas sieviešu U19 izlase, kas šodien Hērizavā ar 20:1 sagrāva Austrijas juniores, ar sešiem punktiem izcīnot pirmo vietu apakšgrupā. Labākās spēlētājas balvu saņēma Simona Grāpēna, kurai 6 (2+4) punkti, bet rezultatīvākā ar 7 (5+2) punktiem bija Anna Ankudinova.

Austrijas izlases florbolistes maču pret latvietēm sāka ļoti apņēmīgi, bet jau drīz vien tika burtiski piespiestas pie saviem vārtiem, kur arī pavadīja lielāko daļu spēles laika. Mūsu komandā toni uzdeva uzbrukuma līdere Anna Ankudinova, kura 5. minūtē trāpīja pa pretinieču vārtu stabiņu, bet 7. minūtē ar tālu metienu atslēdza viņu cietoksni - 1:0. 9. minūtē Ankudinova mūsu izlases pārsvaru jau dubultoja (2:0), bet līdz pirmajam pārtraukumam latvietes austriešu vārtos sabēra vēl piecas bumbiņas (Elizabete Pavlovska, Kristiāna Elizabete Krūmiņa, Simona Grāpēna, Viktorija Kuročkina un Klinta Mārtiņjēkaba) - 7:0. Otrajā trešdaļā mūsu juniores guva vēl sešus vārtus (Anna Ankudinova (2), Klinta Mārtiņjēkaba, Simona Grāpēna, Viktorija Kuročkina un Letīcija Kalve) - 13:0. Pēdējā periodā Austrijas izlasei izdevās gūt vismaz goda vārtus, bet latvietes atbildēja ar vēl septiņiem goliem, svinot trešo pārliecinošo uzvaru šajā turnīrā - 20:0. Vārtus guvējas: Laura Gaugere (3), Jūlija Rozīte (3), Anna Ankudinova.

0

Labākās spēlētājas balvu mūsu komandā saņēma Simona Grāpēna, kuras kontā 6 (2+4) punkti. Ar 6 (3+3) punktiem izcēlās Laura Gaugere, 5 (3+2) punkti Jūlijai Rozītei, 3 (2+1) punktus sakrāja Klinta Mārtiņjēkaba, divi goli Viktorijai Kuročkinai, pa 2 (1+1) punktiem savāca Kristiāna Elizabete Krūmiņa un Letīcija Kalve. Rezultatīvākā ar 7 (5+2) punktiem bija Anna Ankudinova. Pēc šīs uzvaras Latvijas juniores ar sešiem punktiem kļuvušas par savas apakšgrupas uzvarētājām. Rīt pulksten 14.00 (pēc Latvijas laika), mūsu meitenes pusfināla mačā mērosies spēkiem ar Krievijas - Ungārijas mača neveiksminiecēm.