Šveicieši revanšējas čehiem, vadībā joprojām Čehija

28.04.2018

Šodien Vidzemes Olimpiskajā centrā, Valmierā, turpinās Triju nāciju turnīrs florbolā vīriešu U19 izlasēm. Dienas pirmajā spēlē Šveices valstsvienība ar 6:4 uzvarēja Čehijas juniorus, revanšējoties par vakar piedzīvoto zaudējumu. Pēcspēles metienu sērijā atkal pārāki bija čehi (3:1), kuriem turnīra tabulā jau pieci punkti un joprojām pirmā vieta.

Čehijas un Šveices valstsvienību spēles pirmajā periodā abas pretinieces guva pa vieniem vārtiem - 1:1. Mača vidū divu vārtu pārsvars bija šveiciešiem (3:1),bet līdz otrajam pārtraukumam čehi pietuvojās līdz vienu vārtu atstarpei - 3:4. 50. minūtē Čehijas junioriem pat izdevās panākt neizšķirtu (4:4), bet pamatlaika pēdējā minūtē vienu vārtu handikaps atkal bija Šveices florbolistiem. Čehi mainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, bet tas gaidīto rezultātu nedeva. Sešas sekundes pirms finālsvilpes šveicieši vēlreiz pārspēja Čehijas komandas vārtsargu un varēja svinēt pirmo uzvaru turnīrā - 6:4.

Pēcspēles metienu sērijā, kas šajā turnīrā tiek izpildīta jebkurā gadījumā, jau atkal pārāki bija čehi, kuri šoreiz uzvarēja ar 3:1, iegūstot vismaz vienu punktu, kamēr šveiciešiem tika divi. Labākā spēlētāja balvu Šveices izlasē saņēma Kedriks Soderbergs, kura kontā 2 (1+1) punkti. Par labāko starp čehiem atzina vienas rezultatīvas piespēles autoru Jakubu Bursiku. Pulksten 19.00 turpat Vidzemes Olimpiskajā centrā nūjas krustos Latvijas un Šveices junioru izlases.