Latvija arī Itālijai atļauj gūt tikai goda vārtus

01.02.2018

Otro pārliecinošo uzvaru pēc kārtas pasaules čempionāta florbolā vīriešu izlasēm izcīnīja Latvijas valstsvienība, kas ar 11:1 sakāva itāliešus. Rezultatīvākais starp latviešiem ar 3 (1+2) punktiem bija izlases kapteinis Artis Raitums.

Latvijas florbolisti maču pret itāliešiem iesāka vareni. Mūsējie ilgi un pacietīgi veidoja kombinācijas, toties jau divi pirmie metieni bija rezultatīvi - bumbiņa vietu pretinieku vārtos atrada pēc Morica Krūmiņa un Arta Raituma metieniem, 3. minūtē rezultāts bija kļuvis 2:0. Arī pirmā perioda turpinājumā latvieši darbojās ļoti pārliecinoši, gūstot vēl piecus vārtus - 7:0. Toties otrajā trešdaļā vārtu birums apsīka. Vēl vairāk - 30. minūtē itālieši realizēja vienu no saviem retajiem pretuzbrukumiem, raidot bumbiņu Ivara Dišereita vārtos - 1:7. Nekavējoties ar vārtu guvumu atbildēja Kārlis Jānis Petrovskis (8:1), bet līdz otrajam pārtraukuma atlikušajā laikā rezultāts vairs nemainījās. Pēdējā perioda Latvijas izlases spēlētāji guva vēl trīs vārtus un svinēja otro pārliecinošo uzvaru šajā turnīrā (11:1). Mūsu valstsvienība ar četriem punktiem turnīra tabulā joprojām ieņem 2. vietu. Tikpat punktu vēl ir tikai Šveices florbolistiem, kuri, pateicoties labākai gūto un zaudēto vārtu attiecībai, ieņem pirmo vietu.

0

Spēlē pret Itālijas valstsvienību mūsu izlasē rezultatīvākais ar 3 (1+2) punktiem bija komandas kapteinis Artis Raitums. Pa diviem vārtiem guva brāļi Jānis un Andris Rajecki, turklāt Andris saņēma balvu kā labākais spēlētājs. Pa 2 (1+1) punktiem sakrāja Toms Akmeņlauks, Pēteris Trekše, Ingars Matisons un Morics Krūmiņš.

Videointervija: ŠEIT

Latvija – Itālija 11:1 (7:0, 1:1, 3:0)

Rezultatīvākie Latvijas izlasē: Artis Raitums 3 (1+2), Jānis Rajeckis 2 (2+0), Andris Rajeckis 2 (2+0), Toms Akmeņlauks 2 (1+1), Pēteris Trekše 2 (1+1), Ingars Matisons 2 (1+1), Morics Krūmiņš 2 (1+1), Kārlis Jānis Petrovskis 1 (1+0), Artūrs Jurševskis 1 (1+0), Aleksandrs Abramovs 1 (0+1), Jakobs Karlsons 1 (0+1), Jānis Ragovskis 1 (0+1).

Kvalifikācijas turnīru organizē Latvijas Florbola savienība ar Valmieras pilsētas pašvaldības atbalstu.