"Bauska" uzvar liepājniekus un ielaužas labāko astotniekā

10.12.2017

Viena ELVI florbola līgas vīriešiem spēle šodien notika Bauskā, kur mājinieki uzņēma Liepājas komandu "Kurši/Ekovalis". Rezultatīvā cīņā ar 11:8 triumfēja baušķenieki, kuri turnīra tabulā pakāpās uz astoto pozīciju. Pa 4 (2+2) punktiem uzvarētāju labā guva Ģirts Laugalis un Toms Niedre.

Bauskas un Liepājas komandām šī šosezon bija jau otrā savstarpējā tikšanās, bet pirmajā, kas notika "Kuršu/Ekovaļa" laukumā, ar 5:1 uzvarēja baušķenieki. Šīsdienas mačā nebija pagājušas vēl ne pilnas četras minūtes, kad pēc Romualda Pauloviča un Pētera Zeltiņa rezultatīvajiem metieniem vadībā ar 2:0 bija izvirzījusies "Bauska". Nekavējoties ar golu atbildēja liepājnieks Mārtiņš Vējš (1:2), tomēr pirmā perioda vidū mājiniekiem jau atkal bija divu vārtu handikaps - 3:1. Dodoties pārtraukumā, "Bauskas" pārsvars gan bija vairs tikai vieni vārti (4:3). Arī otrās trešdaļas laikā abas komandas kopumā guva septiņus vārtus, "Bauska" atkal iemeta par vienu golu vairāk nekā viesi, izvirzoties vadībā ar 8:6. Pēdējā periodā atkārtojās tas pats scenārijs - "baušķenieki" atkal uzvarēja ar vienu vārtu pārsvaru (3:2), bet visā mačā triumfēja ar 11:8.

Par labāko starp uzvarētājiem atzina Nikitu Maksurovu, kurš izcēlās ar vienu vārtu guvumu. Rezultatīvākie viņa komandā ar 4 (2+2) punktiem bija Ģirts Laugalis un Toms Niedre, divus golus iemeta Romualds Paulovičs, bet pa 2 (1+1) punktiem savāca Lotārs Melderis, Māris Akementiņš un Pēteris Zeltiņš. Liepājas komandā ar 4 (3+1) punktiem rezultatīvākais bija Gints Siliņš, pa diviem goliem iemeta Miķelis Krūms un Mārtiņš Vējš, bet Kārlim Pupilam 2 (1+1) punkti. Labākā spēlētāja balvu saņēma Ivo Popovs, kurš izcēlās ar vienu rezultatīvu piespēli. "Bauskai" pēc šīs uzvaras turnīra tabulā ir 17 punktu un kāpiens uz 8. vietu. Liepājniekiem 13 punktu un joprojām 11. vieta.

"Bauska" - "Kurši/Ekovalis" 11:8 (4:3, 4:3, 3:2)

30:37 (12:12, 11:12, 7:13)

"Bauska" - Ģirts Laugalis 4 (2+2), Toms Niedre 4 (2+2), Romualds Paulovičs 2 (2+0), Lotārs Melderis 2 (1+1), Māris Akmentiņš 2 (1+1), Pēteris Zeltiņš 2 (1+1), Justs Baltmanis 2 (0+2), Nikita Maksurovs 1 (1+0), Andis Levītis 1 (1+0).

"Kurši/Ekovalis" - Gints Siliņš 4 (3+1), Miķelis Krūms 2 (2+0), Mārtiņš Vējš 2 (2+0), Kārlis Pupils 2 (1+1), Markuss Jurjevs 2 (0+2), Ivo Popovs 1 (0+1), Ričards Dēvits 1 (0+1), Edgars Freimanis 1 (0+1).