Liepājniekiem otrā uzvara pēc kārtas, šoreiz pār debitantiem

28.10.2017

Otro uzvaru pēc kārtas ELVI florbola līgā vīriešiem guvusi Liepājas komanda "Kurši/Ekovalis", kas šovakar savā laukumā ar 7:3 pieveica turnīra debitanti "Ogres Vilki". Ar "hat-trick" liepājnieku rindās izcēlās Mārtiņš Vējš.

Liepājas komanda "Kurši/Ekovalis", kas tikai iepriekšējā kārtā izcīnīja pirmo uzvaru, savā laukumā uzņēma ELVI florbola līgas vīriešiem debitanti "Ogres Vilki", kura pagaidām ir bez punktiem. Liepājnieki labi sāka maču pret tālu ceļu mērojušajiem ogrēniešiem - 10. minūtē Ralfs Kukuks atklāja rezultātu (1:0), bet 13. minūtē Mārtiņš Vējš mājinieku pārsvaru jau dubultoja (2:0). Pēc otrā perioda "Kurši/Ekovalis" jau atradās vadībā ar 5:0. 46. minūtē rezultāts kļuva 6:0, tikai pēc tam pirmos vārtus beidzot guva arī ogrēnieši, kuru sastāvā ar precīzu metienu izcēlās Elvijs Jankovskis - 1:6. Visā spēlē Liepājas komanda svinēja pārliecinošu panākumu ar 7:3.

Par labāko starp liepājniekiem atzina Ingaru Jansonu, kurš ar rezultativitāti gan neizcēlās. Viņa komandas biedriem Gintam Siliņam, Sandim Lēvaldam un Edgaram Freimanim pa 2 (1+1) punktiem, bet rezultatīvākais ar trim gūtiem vārtiem bija Mārtiņš Vējš. Rezultatīvākais starp ogrēniešiem ar diviem goliem bija Elvijs Jankovskis, bet par labāko spēlētāju atzina vienas piespēles autoru Tomu Rislingu. Komandai "Kurši/Ekovalis" pēc šīs uzvaras ir astoņi punkti un 10. vieta, bet "Ogres Vilki" joprojām bez punktiem.

"Kurši/Ekovalis" - FK "Ogres Vilki" 7:3 (2:0, 5:0, 2:3)

48:25 (12:3, 20:12, 16:10)

"Kurši/Ekovalis" - Mārtiņš Vējš 3 (3+0), Gints Siliņš 2 (1+1), Sandis Lēvalds 2 (1+1), Edgars Freimanis 2 (1+1), Raitis Bušs 2 (0+2), Ralfs Kukuks 1 (1+0), Arvis Aniņš 1 (0+1).

FK "Ogres Vilki" - Elvijs Jankovskis 2 (2+0), Edgars Birkenfelds 1 (1+0), Toms Rislings 1 (0+1), Mārtiņš Ansons 1 (0+1).