Kocēnu "Rubene" noliek pie vietas "Bausku

28.10.2017

Kocēnu "Rubene" šovakar savā laukumā uzņēma ELVI florbola līgas vismaz pagaidām pašu neprognozējamāko komandu - "Bausku". Pirmā perioda laikā baušķenieki izvirzījās vadībā ar 2:0, tomēr pēc tam deviņus (!) vārtus pēc kārtas guva kocēnieši, galarezultātā svinot pārliecinošu panākumu ar 10:5. Rezultatīvākais starp uzvarētājiem ar 4 (2+2) punktiem bija Reinis Mirkšs.

"Rubene" savā laukumā uzņēma "Bausku" un pēc pirmā perioda bija nonākusi iedzinējos ar 0:2, jo pa golam viesu labā iemeta Māris Akmentiņš un Toms Niedre. Jau otrajā trešdaļā laukumā, šķiet, bija iznākusi pavisam cita mājinieku vienība - jau 22. minūtē "Rubenes" nulli no rezultātu tablo nodzēsa Reinis Mirkšs (1:2), bet viņa komandas biedri līdz otrajam pārtraukumam iemeta vēl četrus golus, izvirzot "Rubeni" vadībā ar 5:2. Pēdējā periodā kocēnieši sekmīgi turpināja iesākto un 54. minūtē rezultāts kļuva jau 9:2. Atlikušajā minūtēs viesi rezultātu padarīja nedaudz pieklājīgāku, tomēr pārliecinošu uzvaru ar 10:5 guva Kocēnu komanda.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīts Reinis Mirkšs, kurš ar 4 (2+2) punktiem bija rezultatīvākais. Pa trim punktiem viņa komandas biedriem Atim Stepānam un Ivaram Jēkabsonam, bet Mārtiņš Zelčs izcēlās ar diviem vārtu guvumiem. Labākā spēlētāja balvu Bauskas komandā saņēma Māris Akmentiņš, kurš ar 4 (2+2) punktiem bija pārliecinoši rezultatīvākais starp savējiem. 2 (1+1) punkti viņa komandas biedra Romualda Pauloviča kontā. Kocēnu "Rubenei" tagad ir 17 punktu un 4. vieta turnīra tabulā, bet baušķeniekiem 12 punktu un piektā pozīcija.

"Rubene" - "Bauska" 10:5 (0:2, 5:0, 5:3)

47:25 (10:10, 18:5, 19:10)

"Rubene" - Reinis Mirkšs 4 (2+2), Atis Stepāns 3 (2+1), Ivars Jēkabsons 3 (1+2), Mārtiņš Zelčs 2 (2+0), Ritvars Bērziņš 1 (1+0), Dāvis Zēmelis 1 (1+0), Juris Zilberts 1 (1+0), Mārtiņš Jēkabsons 1 (0+1), Ingars Matisons 1 (0+1).

"Bauska" - Māris Akmentiņš 4 (2+2), Romualds Paulovičs 2 (1+1), Ģirts Laugalis 2 (0+2), Toms Niedre 1 (1+0), Pēteris Zeltiņš 1 (1+0).