"Ķekava" turnīru sāk ar vienu punktu un "bullīšiem"

18.10.2017

img_584.jpg

Šodien Valmierā notiekošajā "EuroFloorball" kausa izcīņas turnīrā savu pirmo spēli aizvadīja ceturtais no Latviju pārstāvošajiem klubiem - sieviešu komanda "Ķekava". Mūsu florbolistes ar pašaizliedzīgi cīnījās ar Slovākijas vienību "SK 98 Pruske", kam piekāpās vien ļoti garā pēcspēles metienu sērijā - 2:3. Par labāko spēlētāju "Ķekavas" rindās atzina vārtsardzi Kristīni Kirilovu.

 

Šodien, turnīra otrajā dienā, spēkiem mērojās divas sieviešu komandas - FK "Ķekava" un "SK 98 Pruske" (Slovākija). Ja ķekavietēm tā bija pirmā spēle, tad slovākietes vakar jau spēkojās ar krievietēm, piedzīvojot smagu sakāvi ar 3:11. Tas gan viešņām netraucēja mačā pret ķekavietēm uzņemties iniciatīvu, iespiežot mūsu florbolistes savā aizsardzības zonā. "Ķekavas" aizsardzība izturēja tieši desmit minūtes, bet tad slovākiete Andrea Sidlova burzmā pie Kristīnes Kirilovas sargātajiem vārtiem tomēr pamanījās iemest golu - 0:1. 17. minūtē Ieva Bušmane vienā no pretuzbrukumiem droši lauzās uz "SK 98 Pruske" vārtiem, bet tika bloķēta. Viņa pati devās izpildīt soda metienu un bija rezultatīva - 1:1. Otrajā periodā bija aizvadīta viena minūtē, kad Slovākijas klubs jau otro reizi izvirzījās vadībā - 1:2. Ķekavietes gan nepadevās - 25. minūtē jau savus otros vārtus šajā mačā iemeta Ieva Bušmane, turklāt brīdī, kad viņas komanda spēlēja skaitliskajā mazākumā (2:2). Pēdējās trešdaļas sākumā latvietēm bija iespēja veselas piecas minūtes spēlēt skaitliskajā vairākumā, taču gūt vārtus neizdevās. Vairākums bija arī spēles izskaņā, kad pretiniece saņēma noraidījumu par Ievas Bušmanes bloķēšanu. Ieva šajā sadursmē cieta tik smagi, ka spēlē vairs nepiedalījās, viņu aizveda neatliekamās medicīniskās palīdzības brigāde. Spēle noslēdzās neizšķirti (2:2), tāpēc komandām bija jāizpilda pēcspēles metieni. Tikai 12. piegājienā uzvarēt izdevās komandai "SK 98 Pruske", kas šajā mačā bija pārāka ar 3:2, turnīra tabulā ierakstot divus punktus. "Ķekavai" šoreiz tikai viens punkts.

 

Par labāko spēlētāju FK "Ķekava" sastāvā tika atzīta vārtsardze Kristīne Kirilova, kura atvairīja 24 metienus spēles laikā, kā arī deviņus "bullīšus. Rezultatīvākā mūsu komandā bija Ieva Bušmane - divi goli. Jau rīt pulksten 11.30 "Ķekavai" paredzēta izšķirošā spēle par iekļūšanu pusfinālā. Pretiniecēs būs A apakšgrupas līdere "Nauka-SAFU-NT" (Krievija).

 

Videointervija: ŠEIT


BALTA
SPORTS VIENO!