"Lekrings" piedzīvo sakāvi Talsos

07.10.2017

ELVI florbola līgas vīriešiem titulētākā komanda "Lekrings" (Cēsis) pēc iepriekšējā kārtā izcīnītās pirmās uzvaras atkal piedzīvojusi zaudējumu. Šovakar cēsnieki viesojās pie "Talsu NSS/Krauzers", kas savus ciemiņus sagrāva ar 6:1. Lielisku maču aizvadīja talsinieku vārtsargs Valters Kasjaņenko, kurš atvairīja 27 pretinieku metienus.

Cēsu "Lekrings", kas savā iepriekšējā mačā svinēja pirmo uzvaru, burtiski izraujot to "Kuršiem/Ekovalim", šovakar viesojās pie "Talsu NSS/Krauzera". 8. minūtē pēc Oskara Bergmaņa metiena rezultātu atklāja talsinieki (1:0), līdz pirmajam pārtraukuma viņi savu pārsvaru dubultoja - 2:0. Otrās trešdaļas laikā Talsu komanda panāca 3:0, bet 45. minūtē rezultāts bija kļuvis jau 6:0. Cēsniekiem šoreiz bija jāsamierinās tikai ar goda vārtiem, ko 51. minūtē iemeta Lauris Zaicevs.

Par labāko starp uzvarētājiem atzina Arti Raitumu, kuram šajā mačā viena rezultatīva piespēle. Rezultatīvākais ar 3 (2+1) punktiem bija Toms Bitmanis. Labākā spēlētāja balvu komandā "Lekrings" saņēma Gints Bērtulis. "Talsu NSS/Krauzeram" pēc šīs uzvaras ir desmit punktu un turnīra tabulā kāpiens uz 4. vietu. "Lekringam" joprojām tikai trīs punkti un 10. vieta.

"Talsu NSS/Krauzers" - "Lekrings" 6:1 (2:0, 1:0, 3:1)

22:28 (7:4, 9:13, 11:8)

"Talsu NSS/Krauzers" - Toms Bitmanis 3 (2+1), Jānis Ragovskis 2 (0+2), Renārs Stančiks 1 (1+0), Oskars Bergmanis 1 (1+0), Emīls Krūmiņš 1 (1+0), Armands Budreika 1 (1+0), Artis Raitums 1 (0+1), Jānis Škutāns 1 (0+1).

"Lekrings" - Lauris Zaicevs 1 (1+0), Kaspars Bernāts 1 (0+1).