"Ķekava" viesos piekāpjas "NND Rīgai"

07.10.2017

ELVI florbola līgā sievietēm vēl joprojām ir divas komandas, kam nav izdevies izcīnīt pirmos punktus. Arī šodien tas nebija pa spēkam bronzas medaļniecei FK "Ķekava", kas viesos ar 3:7 atzina vicečempiones "NND Rīgas" pārākumu. Uzvarētāju rindās par labāko spēlētāju tika atzīta divu vārtu autore Paula Egle.

ELVI florbola līgas sievietēm vicečempione "NND Rīga" bronzas medaļnieci "Ķekavu" uzņēma Elektrum olimpiskajā centrā. 8. minūtē laukuma saimnieces Māras Stapkēvičas personā izmantoja savas komandas skaitlisko pārākumu - 1:0. Pēc pirmā perioda uz rezultātu tablo gan bija kaujiniecisks neizšķirts (1:1), jo ar precīzu metienu 10. minūtē bija atbildējusi ķekaviete Alīna Logina. Otrajā trešdaļā "NND Rīga" iemeta divus bezatbildes golus (3:1), bet pēdējā periodā uz diviem viešņu vārtu guvumiem atbildēha ar veseliem četriem - 7:3.

Labākās spēlētājas balvu uzvarētāju rindās saņēma divu vārtu autore Paula Egle. Divi goli arī viņas komandas biedrenes Evelīnas Nikolajevas kontā, bet pa 2 (1+1) punktiem sakrāja Ieva Dimante un Santa Torstere. Par labāko starp ķekavietēm atzina Alīnu Loginu, kura šajā mačā izcēlās ar diviem goliem. Pēc šīs uzvaras "NND Rīga" ar septiņiem punktiem pakāpās uz trešo vietu turnīra tabulā, bet "Ķekavai" punktu joprojām nav, tāpēc ar Cēsu "Lekringu" jādala pēdējā vieta.

"NND Rīga" - FK "Ķekava" 7:3 (1:1, 2:0, 4:2)

41:17 (16:4, 14:8, 11:5)

"NND Rīga" - Paula Egle 2 (2+0), Evelīna Nikolajeva 2 (2+0), Ieva Dimante 2 (1+1), Santa Torstere 2 (1+1), Ieva Priede 2 (0+2), Māra Stapkēviča 1 (1+0), Alise Kazaine 1 (0+1), Gunita Kārkliņa 1 (0+1), Jana Filipsone 1 (0+1)

FK "Ķekava" - Alīna Logina 2 (2+0), Elīza Elizabete Bērziņa 2 (0+2), Elīna Drēziņa 1 (1+0), Evita Mackeviča 1 (0+1).