"Lekrings" pret pastarīšiem uzlabo statistiku

13.01.2013

Cēsu komanda "Lekrings" Latvijas Florbola čempionāta spēlē šovakar uzņēma vīriešu Virslīgas debitanti un pastarīti vienā personā - "Ķekavas Bulldogus". Cēsnieki pamatīgi uzlaboja savas komandas gūto un ielaisto vārtu attiecību, sagraudami viesus ar 20:3.

Cēsu sporta kompleksā vēl nebija aizritējusi pirmā spēles minūte, kad Aleksandrs Abramovs jau guva pirmos vārtus "Lekringa" labā – 1:0. Pēc pirmā perioda cēsnieki atradās vadībā ar 6:0. Otrajā trešdaļā vienus vārtus iemeta arī "Ķekavas Bulldogi", bet pretī dabūja veselus piecus – 11:1. Arī pēdējais periods bija gana rezultatīvs, bet visa spēle noslēdzās ar pārliecinošu cēsnieku uzvaru – 20:3. Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīts Jānis Melderis, kura kontā divi goli, bet rezultatīvākie bija Mārtiņš Rajeckis un Aleksandrs Abramovs – pa pieciem punktiem katram. Ķekaviešu rindās labākā spēlētāja gods tika Oskaram Eglītim, kurš izcēlās ar vienu vārtu guvumu.

"Lekringa" uzbrucējs Mārtiņš Rajeckis, kurš šajā mačā bija viens no diviem rezultatīvākajiem spēlētājiem, atzina, ka pašu spēli nav ko īpaši komentēt, bet priekš esot par to, ka cēsnieki visas 60 minūtes darbojās bez īpašiem kritumiem. Protams, ļoti daudz vārtu gūšanas iespēju tomēr palika neizmantotas. Šoreiz "Lekringam" nācies iztikt bez diviem saviem vadošajiem spēlētājiem – mačā nepiedalījās Andris Malkavs un Ingus Laiviņš.