"Rubene" sakauj irlavnieces, Gaugerei un Grāpēnai pa deviņiem punktiem

08.01.2022

Vienīgā šodien paredzētā ELVI florbola līgas sievietēm spēle notika Irlavas sporta namā, kur turnīra tabulas pastarīte "Irlava/Tukums-Slampe" uzņēma pašreizējo čempioni "Rubeni" (Kocēni). Kocēnietes svinēja otro pārliecinošāko uzvaru šajā sezonā – 22:3. Pie rezultativitātes punktiem tika pilnīgi visas Kocēnu komandas spēlētājas, ieskaitot vārtsardzi Sintiju Bāliņu, bet īpaši izcēlās Laura Gaugere un Simona Grāpēna, kuru kontā pa deviņiem punktiem.

"Rubene" ar komandu "Irlava/Tukums-Slampe" šosezon jau bija tikusies, 12.decembrī Kocēnu sporta namā sagraujot to ar 22:0. Arī šodien notikušajai atbildes spēlei bija ļoti līdzīgs scenārijs – jau pirmā perioda laikā kocēnietes izvirzījās vadībā ar 5:0. Pa diviem vārtiem guva Simona Grāpēna un Laura Gaugere, bet vienus – Emīlija Salaciete. Pēc otrās trešdaļas rezultāts bija jau ļoti graujošs – 13:0. Pēdējā perioda sākumā iemesls gavilēm bija arī irlavniecēm, kuras beidzot ieraidīja bumbiņu Kocēnu komandas vārtos – 1:13, golu iemeta Ieva Pauniņa. 58. minūtē ar vārtu guvumu izcēlās vēl viena irlavniece – Linda Reinholde (2:21), bet 60. minūtē Paula Zālmane, nofiksējot spēles galarezultātu - "Rubene" uzvarēja ar 22:3.

Kocēnu komandas uzbrukuma līderes Laura Gaugere un Simona Grāpēna šajā mačā sakrāja pa deviņiem rezultativitātes punktiem, bet labākās spēlētājas balvu saņēma Danute Tinkuse, kura izcēlās ar 7 (5+2) punktiem. 5 (3+2) punkti Emīlijai Salacietei, bet 3 (2+1) punkti Egijas Katrīnes Briedes kontā. Par labāko starp irlavniecēm atzina pirmo vārtu autori Ievu Pauniņu, bet rezultatīvākā ar 2 (1+1) punktiem bija Linda Reinholde. Kocēnu "Rubene" pēc šīs uzvaras ar 21 punktu pakāpās uz otro vietu turnīra tabulā, bet "Irlava/Tukums-Slampe" joprojām bez punktiem un attiecīgi pēdējā pozīcijā.

"Irlava/Tukums-Slampe" – "Rubene" 3:22 (0:5, 0:8, 3:9)

13:46 (2:14; 2:16, 9:16)

"Irlava/Tukums-Slampe" – Linda Reinholde 2 (1+1), Paula Zālmane 1 (1+0), Ieva Pauniņa 1 (1+0), Linda Jēgere 1 (0+1).

"Rubene" – Laura Gaugere 9 (4+5), Simona Grāpēna 9 (3+6), Danute Tinkuse 7 (5+2), Emīlija Salaciete 5 (3+2), Egija Katrīne Briede 3 (2+1), Marta Lība Zameca 2 (1+1), Zane Ziedone 2 (0+2), Lība Daija Mikova 1 (1+0), Ieva Ločmele 1 (1+0), Lāsma Ēvele 1 (1+0), Sintija Bāliņa 1 (0+1).