Salaspilietēm pret ķekavietēm tikai goda vārti

08.07.2017

Pirmo uzvaru Latvijas Jaunatnes olimpiādes florbola turnīrā meitenēm izcīnīja Ķekavas novada izlase, kas šodien Cēsīs ar 7:1 sakāva Salaspils komandu. Uzvarētāju rindās ar 5 (3+2) rezultativitātes punktiem izcēlās Anna Ankudinova.

Ķekavietes mačā pret Salaspils novada izlasi rezultātu atklāja jau otrajā minūtē, kad ar precīzu metienu izcēlās Anna Ankudinova - 1:0, 10. minūtē viņa ar soda metienu rezultātu jau dubultoja - 2:0. Otrās trešdaļas laikā ķekavietes guva vēl trīs vārtus (5:0), bet 15 sekundes pirms spēles beigām viņas atradās vadībā ar 7:0. Tajā brīdī veiksme uzbrukumā beidzot palīdzēja arī salaspilietēm, kuru labā goda vārtus iemeta Laura Zvīdre - 1:7. Tieši Zvīdre tika atzīta par labāko Salaspils komandā, bet Ķekavas novada izlasē tādu pašu godu izpelnījās vārtsardze Elīna Jeige, kura šajā mačā atvairīja 17 pretinieču metienus. Rezultatīvākā starp uzvarētājām ar 5(3+2) punktiem bija Anna Ankudinova.