Raksturu duelī cēsnieki atstāj ogrēniešus ārpus sešiniekā

08.07.2017

Latvijas Jaunatnes olimpiādes florbola turnīrā ārkārtīgi spraigu un asumiem bagātu spēli šodien Cēsīs aizvadīja Ogres un Cēsu novada puišu izlases, kas cīnījās par vietu labāko sešiniekā. Ogrēnieši atspēlējās no 0:3 un divas reizes izvirzījās vadībā, taču panākumu ar 6:5 guva cēsnieki, kuru labā uzvaru nesošo golu iemeta Krišjānis Tiltiņš.

Mačā starp Cēsu un Ogres novada komandām pirmā perioda laikā mājinieki izvirzījās vadībā ar 2:0, bet otrās trešdaļas otrās minūtes sākumā panāca jau 3:0. Tad pamodās ogrēnieši, kuri desmit minūšu laikā guva četrus vārtus pēc kārtas - 4:3. Pirms pēdējā perioda rezultāts bija neizšķirts (4:4), pēdējā trešdaļā Ogres komanda guva vēl vienus vārtus (5:4), bet uz to ar diviem pēc kārtas rezultatīviem raidījumiem atbildēja cēsnieki - 6:5. Izšķirošie vārti Krišjāņa Tiltiņa kontā, viņam arī labākā spēlētāja balva. Rezultatīvākais staro uzvarētājiem ar 3 (1+2) punktiem bija Jorens Malkavs, divus golus iemeta Roberts Zande. Par labāko starp ogrēniešiem atzina "hat-trick" autoru Ivo Ivanovu. Ogrēniešiem turnīrs beidzies, bet Cēsu novada komanda vēl šodien aizvadīs vienu spēli, kurā ar Kocēnu novada izlasi pacīnīsies par piekto vietu.