FK "Rīga" viesos salauž "Bauskas" pretestību

25.02.2017

FK "Rīga", kas cīnās par vietas saglabāšanu ELVI florbola līgā vīriešiem, šī turnīra pusfināla sērijā tiekas ar baušķeniekiem. Šovakar rīdzinieki viesojās pie "Bauskas" un, lai arī spēles vidū vēl zaudēja ar 0:2, galarezultātā svinēja pārliecinošu uzvaru ar 8:4, sērijā līdz vienas komandas divām uzvarām izvirzoties vadībā ar 1:0.

FK "Rīga", kas ELVI florbola līgas vīriešiem regulārajā turnīrā palika kā pirmā aiz svītras, neiekļūstot starp komandām, kas turpina cīņu par čempionu titulu, šovakar viesojās pie pastarītes FK "Bauska". Tieši baušķenieki bija tie, kuri autsaideru turnīra pirmajam mačam bija noskaņojušies ievērojami labāk - 16.minūtē Zigmārs Liepa atklāja rezultātu (1:0), bet 23.minūtē Edgars Lujāns jau dubultoja mājinieku pārsvaru - 2:0. Viesi savu nulli no rezultātu tablo nodzēsa tikai 35.minūtē, kad ar precīzu metienu izcēlās Ritvars Puriņš - 1:2, pēc otrās trešdaļas rezultāts bija neizšķirts (2:2), jo galvaspilsētas labā vēl vienu golu iemeta Klāvs Andersons. Pēdējo periodu ar pamatīgu ofensīvu sāka rīdzinieki, kuri guva trīs vārtus pēc kārtas - 5:2. Pēc tāda trieciena Bauskas komanda atgūties tā arī nespēja - FK "Rīga" svinēja uzvaru ar 8:4, sērijā līdz vienas komandas divām uzvarām izvirzoties vadībā ar 1:0.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju komandā nopelnīja Mārcis Mednis, kura kontā viens vārtu guvums. Rezultatīvākie viņa komandā ar trim punktiem katram bija Klāvs Andersons, Ritvars Puriņš un Madars Plepis, bet 2 (1+1) punkti Jāņa Škutāna kontā. Par labāko starp baušķeniekiem atzina Zigmāru Liepu, kurš ar 2 (1+1) savā komandā bija rezultatīvākais. Abu komandu nākamais duelis paredzēts 4.martā rīdzinieku laukumā.

FK "Bauska" - FK "Rīga" 4:8 (1:0, 1:2, 2:6), sērijā 0:1

50:35 (18:11, 11:12, 21:12)

FK "Bauska" - Zigmārs Liepa 2 (1+1), Ģirts Laugalis 2 (0+2), Māris Akmentiņš 1 (1+0), Jānis Akmentiņš 1 (1+0), Edgars Lujāns 1 (1+0), Gints Velmunskis 1 (0+1).

FK "Rīga" - Ritvars Puriņš 3 (2+1), Klāvs Andersons 3 (2+1), Madars Plepis 3 (1+2), Jānis Škutāns 2 (1+1), Edgars Taube 1 (1+0), Mārcis Mednis 1 (1+0), Lauris Zaicevs 1 (0+1), Uldis Purvišķis-Priede 1 (0+1), Toms Dāle 1 (0+1).