FK "NND" paņem trīs punktus no buldodzēm

02.10.2016

ELVI florbola līgas sievietēm vicelīdere FK "NND" (Rīga) šodien viesojās pie "Ķekavas Bulldogs" florbolistēm, kurām šīvakara spēle bija pirmā jaunajā sezonā. Rīdzinieces neļāva ķekavietēm turnīru sākt ar pozitīvām emocijām, jo pašas svinēja savu jau otro uzvaru sezonā - 6:4, rezultatīvākā FK "NND" rindās ar 3 (2+1) punktiem bija Karīna Saidova.

Pašreizējā vicečempione FK "NND" maču pret "Ķekavas Bulldogs", kas notika Ķekavas sporta namā, sāka ļoti pārliecinoši - pirmajā periodā Santa Torstere atklāja rezultātu (1:0), bet otrās trešdaļas pirmajā pusē pēc diviem Karīnas Saidovas un viena Ievas Priedes precīza metiena viešņu pārsvars kļuva jau gluži vai nospiedošs - 4:0. Ķekavietes savus pirmos vārtus jaunajā čempionātā guva vien 36. minūtē, turklāt spēlējot skaitliskajā mazākumā, kad Inga Ametere pārtvēra piespēli un pārspēja pretinieču vārtsardzi - 1:0. Piecas minūtes pirms pamatlaika beigām Rīgas komandas pārsvars atkal bija četri vārti (6:4), bet laukuma saimnieces 20 sekunžu laikā guva divus vārtus, kaut nedaudz atjaunojot intrigu - 4:6. Turpinājuma šai ofensīvai gan nebija - FK "NND" svinēja uzvaru ar 6:4, nostiprinoties turnīra tabulas otrajā vietā.

Par labāko spēlētāju starp uzvarētājām atzina Karīnu Saidovu, kura ar 3 (2+1) punktiem bija arī rezultatīvākā. Divi goli viņas komandas biedrenes Ievas Priedes kontā. Labākās spēlētājas balvu "Ķekavas Bulldogs" rindās saņēma "hat-trick" autore Inga Ametere.

"Ķekavas Bulldogs" - FK "NND" - 4:6 (0:1, 1:3, 3:2)

22:33 (7:10, 7:13, 8:10)

"Ķekavas Bulldogs" – Inga Ametere 3 (3+0), Anna Mūrniece 1 (1+0), Līga Vancāne 1 (0+1), Zanda Ozoliņa 1 (0+1), Natālija Babjuka 1 (0+1).

FK "NND" - Karīna Saidova 3 (2+1), Ieva Priede 2 (0+2), Linda Austruma 2 (0+2), Anna Aļošina 1 (1+0), Santa Torstere 1 (1+0), Gunita Kārkliņa 1 (0+1), Elīna Štrausa 1 (0+1).