Juniori atzīst pasaules čempionu pārākumu

11.09.2016

Šodien ar maču pret pašreizējo pasaules čempioni - Somijas U19 vīriešu florbola valstsvienību - savu pārbaudes spēļu turneju Helsinkos noslēdza Latvijas junioru izlase. Mūsu florbolisti piekāpās titulētajiem pretiniekiem ar 3:13, par labāko spēlētāju Latvijas komandā atzina Lauri Alvi Stipro.

Latvijas U19 vīriešu izlase Helsinku pārbaudes spēļu turnejas pirmajos divos mačos bija svinējusi divas uzvaras, bet pēdējā dienā tai pretī stājās pati nopietnākā komanda - Somijas junioru valstsvienība, kura pašlaik pieder pasaules čempiones tituls. Somi jau pirmajā periodā Emīla Ērgļa vārtos sabēra septiņas bumbiņas (0:7), bet 27.minūtē rezultāts kļuva 0:8. Tikai tad pirmo reizi uzgavilēt varēja arī latvieši - 27.minūtē Reino Ješēvics kritienā ieraidīja bumbiņu somu vārtos - 1:8. Spēles vidū Latvijas izlases treneri izdarīja jau iepriekš plānotu vārtsargu maiņu - Emīla Ērgļa vietā spēlē iesaistījās Kārlis Pops.

Arī nākamais vārtu guvums bija mūsu izlases kontā - 31.minūtē pēc Kriša Treimaņa piespēles neatvairāmi meta Lauris Alvis Stiprais - 2:8. Līdz otrās trešdaļas beigām vēl divus uzbrukumus ar vārtu guvumu pabeidza pretinieki - 2:10. 52.minūtē, kad Somijas junioru kontā jau bija 13 vārtu guvumi (13:2), savu otro golu šajā mačā iemeta Reino Ješēvics, kuram asistēja Pēteris Trekše - 3:13. Lai gan laika vēl bija pietiekoši, rezultāts spēlē vairs nemainījās, somi svinēja uzvaru ar 13:3. Par labāko spēlētāju Latvijas izlases rindās atzina Lauri Alvi Stipro.