Vecuma grupas ZU18 bronzu iegūst "FS Masters/Ulbroka"

12.02.2023

Par Latvijas Jaunatnes čempionāta florbolā bronzas medaļniekiem vecuma grupā ZU18 kļuva "FS Masters/Ulbroka" florbolisti, kas šodien Kocēnu sporta namā aizraujošā cīņā ar 6:5 pārspēja komandu "Bauskas BJSS". Pa trim rezultativitātes punktiem uzvarētāju labā guva Roberts Trofimenko un Gvido Miezis.

Spēles par bronzas medaļām pirmajā periodā vadībā ar 2:0 izvirzījās jaunie ulbrocieši – 9. minūtē ar vārtu guvumu izcēlās Gvido Miezis, bet 12. minūtē Nikolass Rukavišņikovs savas komandas pārsvaru jau dubultoja. Otrās trešdaļas pašā sākumā baušķenieki izmantoja savu skaitlisko pārsvaru, rezultāta starpību samazinot līdz minimumam (1:2). Vārtu guvums Kristers Ķūrēna-Repšas kontā. Pirms pēdējā perioda Ulbrokas komandai jau atkal bija divu vārtu pārsvars – 4:2. Pēdējā trešdaļā ulbrocietis Roberts Trofimenko guva divus vārtus, izvirzot savu komandu vadībā ar 6:3. Atlikušajā laikā pa golam iemeta baušķenieki Kristiāns Čakāns un Gustavs Pļevoks, tomēr laimīgu uzvaru ar 6:5 nosargāja "FS Masters/Ulbroka", savā īpašumā iegūstot kausu par 3.vietu un bronzas medaļas.

Uzvarētāju labā pa trim rezultativitātes punktiem guva Roberts Trofimenko un Gvido Miezis. Bauskas komandā ar 3 (2+1) punktiem izcēlās Gustavs Pļevoks, bet 2 (1+1) punkti Kristiānam Čakānam. Labākā spēlētāja balvu komandā "FS Masters/Ulbroka" saņēma Nikolass Rukavišņikovs, kura kontā viens vārtu guvums, bet komandā "Bauskas BJSS" par labāko tika atzīts Gustavs Pļevoks.

"FS Masters/Ulbroka" – "Bauskas BJSS" 6:5 (2:0, 2:2, 2:3)

13:17 (4:2; 4:9; 5:6)

"FS Masters/Ulbroka" – Roberts Trofimenko 3 (2+1), Gvido Miezis 3 (1+2), Artis Kenstavičs 1 (1+0), Uldis Maskavs 1 (1+0), Nikolass Rukavišņikovs 1 (1+0), Renārs Rēders 1 (0+1), Artemijs Smirnovs 1 (0+1).

"Bauskas BJSS" – Gustavs Pļevoks 3 (2+1), Kristiāns Čakāns 2 (1+1), Kristers Šumila 1 (1+0), Kristers Ķūrēns-Repša 1 (1+0), Niks Naidžels Zeltiņš 1 (0+1), Artis Černovskis 1 (0+1), Valdis Valters Vanags 1 (0+1).