"Līgatne" zaudē "Ķekavai"

12.02.2023

ELVI florbola līgā sievietēm devīto zaudējumu piedzīvojusi komanda "Līgatne", kas šovakar savā laukumā ar 2:4 zaudēja "Ķekavai". Ķekavas komandas kapteine Paula Metāla izcēlās ar diviem vārtu guvumiem.

Līgatnes sporta centrā notikušās spēles rezultātu 6. minūtē ar precīzu metienu atklāja ķekaviete Paula Metāla (1:0). 13. minūtē ar vārtu guvumu atbildēja līgatniete Katrīna Banka, atjaunojot neizšķirtu rezultātu – 1:1, tā noslēdzās pirmais periods. Otrās trešdaļas laikā Ķekavas komanda izvirzījās vadībā ar 3:1, ar vārtu guvumiem izcēlās Paula Metāla un Kristiāna Elizabete Krūmiņa. 43. minūtē ķekaviete Katrīna Kate Fībiga panāca jau 4:1. Atlikušajā laikā Līgatnes florbolistes spēja samazināt rezultāta starpību (golu iemeta Līga Balode), bet uzvaru ar 4:2 svinēja FK "Ķekava".

Labākās spēlētājas balvu uzvarētāju sastāvā saņēma Kristiāna Elizabete Krūmiņa, kurai šajā mačā viens vārtu guvums. Ar diviem goliem izcēlās viņas komandas kapteine Paula Metāla, bet divas rezultatīvas piespēles izdarīja Annija Dārta Dankfelde. Par labāko Līgatnes komandā atzīta otro vārtu autore Līga Balode. Komandai "Ķekava" pēc šīs uzvaras turnīra tabulā 25 punkti un 3. vieta. Pusfinālā ķekaviešu pretiniece būs Rīgas "NND/RJTC". Otrā pusfināla pārī nūjas krustos Kocēnu "Rubene" un Cēsu "Lekrings". "Līgatne" regulāro turnīru noslēdza ar 17 punktiem un 5. vietā, izslēgšanas spēlēm nekvalificējoties.

"Līgatne" – FK "Ķekava" 2:4 (1:1, 0:2, 1:1)

48:15 (13:7; 7:5; 12:4)

"Līgatne" – Katrīna Banka 1 (1+0), Līga Balode 1 (1+0), Agnese Broliša 1 (0+1), Gundega Vancāne 1 (0+1).

FK "Ķekava" – Paula Metāla 2 (2+0), Annija Dārta Dankfelde 2 (0+2), Katrīna Kate Fībiga 1 (1+0), Kristiāna Elizabete Krūmiņa 1 (1+0), Paula Sloģe 1 (0+1).