"Lielvārde/Fat Pipe" palaiž "Ķekavu" brīvdienās

23.02.2019

Par pēdējo lieko ELVI florbola līgas vīriešiem komandu, kas nekvalificējās izslēgšanas spēlēm, kļuva "Ķekava". Ķekavieši šovakar viesojās pie titulētās "Lielvārdes/Fat Pipe" un, lai arī mača sākumā izvirzījās vadībā ar 3:1, galarezultātā bija spiesti atzīt lielvārdiešu pārākumu, piekāpjoties ar 6:7. Lielvārdes komandai šī uzvara turnīra tabulā nodrošināja 2.vietu, bet ceturtdaļfinālā tās pretiniece būs Stalbes SK "Pārgauja".

Pirms regulārā turnīra pēdējās kārtas "Ķekava" atradās 9.vietā. Lai iekļūtu izslēgšanas spēlēs, ķekaviešiem vajadzēja izcīnīt punktus mačā pret "Lielvārdi/Fat Pipe", kā arī bija jācer uz tuvāko konkurentu zaudējumiem. Pirmā riņķa spelē, kas notika ķekavas komandas laukumā, mājinieki lielvārdiešiem izrādīja cienījami petsparu, tomēr piekāpās ar 4:7. Šīvakara mača rezultātu jau 3.minūtes sākumā atklāja lielvārdieši Ulda Dūniņa personā (1:0), bet ļoti drīz ar trim vārtu guvumiem (Artūrs Narogs, Klāvs Jansons un Aivis Hammers) atbildēja viesi – 3:1. Lielvārdieši bija spiesti veikt vārtsargu maiņu, iesaistot spēlē neveselo Jāni Salceviču. Tāds gājiens deva gaidīto rezultātu – jau līdz pirmajam pārtraukumam laukuma saimnieki izvirzījās vadībā ar 4:3. Pēc otrā perioda Lielvārdes komandai bija pat triju vārtu handikaps (6:3), bet pēdējā trešdaļā laukuma saimniekiem nācās izmisīgi aizstāvēties, lai nosargātu sev tik vajadzīgo uzvaru – 7:6.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīts Uldis Dūniņš, kurš ar 3 (2+1) punktiem bija rezultatīvākais. Divus vārtus guva Aivis Kusiņš, bet Armandam Savinam 2 (1+1) punkti. Labākā spēlētāja balvu Ķekavas komandā saņēma vārtsargs Jānis Bramanis, kurš atvairīja 25 no 32 pretinieku metieniem. Rezultatīvākais starp ķekaviešiem ar 3 (2+1) punktiem bija Klāvs Jansons, bet 2 (1+1) punkti Tomam Gredzenam. Līdz ar to Ķekavas komandai šī sezona jau beigusies, bet lielvārdieši, kuri regulārā turnīra tabulā ar 39 punktiem ieņēma augsto 2.vietu, ceturtdaļfinālā sev pretiniecēs dabūja neparocīgo Stalbes vienību "Pārgauja".

"Lielvārde/Fat Pipe" - "Ķekava"  7:6 (4:3, 2:0, 1:3)

32:25 (13:12, 10:6, 9:7)

"Lielvārde/Fat Pipe" – Uldis Dūniņš 3 (2+1), Aivis Kusiņš 2 (2+0), Armands Savins 2 (1+1), Artūrs Skadiņš 2 (0+2), Niks Blumfelds 1 (1+0), Sandis Mihailovskis 1 (1+0), Rūdis Žukelis 1 (0+1), Mariss Giņko 1 (0+1), Jānis Salcevičs 1 (0+1).

"Ķekava" – Klāvs Jansons 3 (2+1), Toms Gredzens 2 (1+1), Renāts Degins 1 (1+0), Artūrs Narogs 1 (1+0), Aivis Hammers 1 (1+0), Henrijs Uzraugs 1 (0+1), Gints Klēģers 1 (0+1).