"Rīgas Lauvas" klupina līderes

28.10.2015

Šovakar Ķekavas sporta namā notika ELVI florbola līgā sievietēm spēle, kurā pirmo zaudējumu piedzīvoja turnīra līdere FK "Ķekava". Ķekavietes pēcspēles metienos ar 5:6 piekāpās "Rīgas Lauvām", uzvaras vārti Paulas Zutes kontā.

"Rīgas Lauvām" šosezon līdz šim bija tikai viena uzvara un jau četri zaudējumi pēc kārtas, kamēr "Ķekava" bija guvusi panākumus visos četros mačos. Lai arī šovakar spēle notika Ķekavā, mājinieču godā bija rīdzinieces. Spēli veiksmīgāk sāka nominālās viešņas – ķekvietes pirmā perioda pirmajā pusē pēc Paulas Brunovskas un Līgas Akmeņkalnes veiksmes uzbrukumā izvirzījās vadībā ar 2:0. Tomēr jau līdz pirmajam pārtraukumam "Rīgas Lauvu" spēlētājas Paula Zute un Ieva Dimante panāca izlīdzinājumu – 2:2. Otro trešdaļu veiksmīgāk aizvadīja Rīgas florbolistes – Monika Džigure un Linda Dadajeva ar 4:2 vadībā izvirzīja savu komandu.

Pēdējā perioda pirmajās trijās minūtēs divus vārtus iemeta Ķekavas komandas kapteine Elīza Bērziņa, atjaunojot neizšķirtu rezultātu – 4:4. Pamatlaika pēdējās 15 minūtes smagas bija "Rīgas Lauvu" florbolistē, kuras pamanījās nopelnīt sešus noraidījumus pēc kārtas. Priekšpēdējā noraidījuma laikā, spēlējot skaitliskajā mazākumā, vārtus guva Ieva Ločmele, izvirzot vadībā rīdzinieces. Tomēr ķekavietes nepadevās – pamatlaika pēdējā sekundē (!) skaitliskais vairākums beidzot tika realizēts – ar precīzu metienu izcēlās Ieva Jurkāne (5:5). Papildlaikā vārti netika gūti, bet pēcspēles metienos tikai vienu reizi kapitulēja vārtsargs – rīdziniece Paula Zute guva uzvaras vārtus (6:5), nodrošinot savai komandai divus punktus.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīta Ieva Ločmele, kurai šajā mačā 2 (1+1) punkti. Tieši tikpat punktu viņas komandas biedrenei Lindai Dadajevai. Par labāko starp ķekavietēm atzina Ievu Jurkāni, kurai 2 (1+1) punkti. Elīzas Bērziņas kontā divi goli. "Rīgas Lauvas" pēc šīs uzvaras ar pieciem punktiem joprojām ieņem 5.vietu turnīra tabulā, bet FK "Ķekava" ar 13 punktiem saglabāja līderes godu.

"Rīgas Lauvas" – FK "Ķekava" 6:5 PS (2:2, 2:0, 1:3, 0:3, 1:0)

45:54 (18:15, 10:10, 11:25, 6:4)

"Rīgas Lauvas" – Linda Dadajeva 2 (1+1), Ieva Ločmele 2 (1+1), Monika Džigure 1 (1+0), Paula Zute 1 (1+0), Ieva Dimante 1 (1+0), Liene Krauja 1 (0+1).

FK "Ķekava" – Elīza Bērziņa 2 (2+0), Ieva Jurkāne 2 (1+1), Paula Brunovska 1 (1+0), Līga Akmeņkalne 1 (1+0), Laura Vancāne 1 (0+1), Gundega Vancāne 1 (0+1).