Abām "Rubenes" komandām cīņa par EuroFloorball Cup pusfinālu

08.10.2015

0000-efc2015.jpg

Cēsīs jau trešo dienu turpināsies EuroFloorball kausa izcīņas turnīrs, kurā Latviju pārstāv pa divām sieviešu (Kocēnu "Rubene" un FK "Ķekava") un vīriešu (Cēsu "Lekrings" un Kocēnu "Rubene") komandām. Komanda "Lekrings" jau iekļuvusi pusfinālā, "Ķekavai" jāgaida, kā nospēlēs konkurentes, bet abu "Rubeņu" liktenis ir pašu rokās – šodien jāuzvar.

 

Cēsu "Lekrings" vīriešu turnīru sāka ar pārliecinošu uzvaru pār pastarīti "IFK Paris" (Francija) – 12:3, bet vakar sīvā cīņā ar 6:4 pārspēja Krievijas "Nizhegorodets", nodrošinot sev 1.vietu A apakšgrupā un vietu pusfinālā. Savus pretiniekus cēsnieki gan vēl nezina, tie būs šīsdienas mača starp Kocēnu "Rubeni" un Igaunijas "TTU SK" uzvarētāja. Ar lielisku individuālo statistiku var palepoties Cēsu komandas uzbrucējs Andris Rajeckis, kurš ar 7 (5+2) punktiem šobrīd ir rezultatīvākais visā turnīrā. Pa četriem punktiem savākuši Dāvis Vilders, Ingus Laiviņš un Emīls Dzalbs.

 

Cerības uz vīriešu turnīra pusfinālu saglabājusi Kocēnu "Rubene", kas pirmajā spēlē sīvā cīņā ar 4:5 piekāpās Norvēģijas "Greaker IBK". Norvēģi vakar ar 6:5 pārspēja arī "TTU SK", garantējot sev pirmo vietu B apakšgrupā, bet 2.vietas liktenis izšķirsies šīsdienas mačā starp kocēniešiem un igauņiem.

 

Kocēnu "Rubenes" sieviešu komandai ir lieliskas iespējas iekļūt pusfinālā kā B apakšgrupas uzvarētājai. Turnīra pirmajā dienā kocēnietes ar 4:3 pārspēja Polijas "MMKS Podhale Nowy Targ", bet šodien jātiekas Spānijas "CDE El Valle", kas vakar tām pašām polietēm piekāpās ar 2:13.

 

FK "Ķekava" meitenes vakar ar 0:12 atzina Krievijas "Nauka" pārākumu, bet, tā kā turnīra pirmajā dienā pēcspēles metienos ar 5:4 pārspēja Vācijas "MFBC Grimma", saglabā labas iespējas uz iekļūšanu pusfinālā. Šodien mūsu florbolistēm tikai jātur īkšķi par krievietēm, kuras ir acīmredzamas turnīra favorītes.

 

Šodien, turnīra trešajā dienā, Cēsu sporta kompleksā (Piebalgas ielā 18) notiks četras spēles, divās no tām piedalīsies Latvijas komandas.

 

10.00 "MFBC Grimma" - "Nauka" (siev.)

13.00 "Rubene" - "CDE El Valle" (siev.)

16.00 "IFK Paris" - "Nizhegorodets" (vīr.)

19.00 "Rubene" - "TTU SK" (vīr.)

 

Līdzjutēji aicināti atbalstīt mūsu klubus. Ieejas maksa uz visām četrām dienas spēlēm – 3.00 EUR. Bērniem un jauniešiem līdz 16 gadu vecumam (uzrādot personu apliecinošu dokumentu) – ieeja bez maksas. Visas turnīra spēles būs redzamas arī interneta TV tiešraidē: ŠEIT

 

Vairāk informācijas par turnīru: ŠEIT

JUGLASCIEMS