"Mogo-RTU/Rockets" Jauno gadu sagaidīs līderes godā

27.12.2014

Kā jau to varēja prognozēt, 2015.gadu Latvijas Florbola čempionāta vīriešu Virslīgas līderes godā sagaidīs "Mogo-RTU/Rockets", kas aizejošā gada pēdējā mačā savā laukumā ar 10:3 sakāva "Talsus/Triobet". Ar 5 (4+1) punktiem uzvarētāju rindās izcēlās Edžus Bunka.

Rīgas Olimpiskajā sporta centrā "Mogo-RTU/Rockets" uzņēma komandu, kuru pirmā riņķa spēlē viesos bija sagrāvusi ar 16:4 - "Talsus/Triobet". Mača pirmajā periodā talsenieki spēja izrādīt zināmu pretestību saviem titulētajiem pretiniekiem (1:2), bet jau otrajā trešdaļā ielaida četrus bezatbildes vārtus – 1:6. Pēdējā periodā rīdzinieki cīņu prasmīgi novadīja līdz pārliecinošai uzvarai ar 10:3. "Mogo-RTU/Rockets" tā bija jau 13 uzvara – ar 39 punktiem galvaspilsētas komanda turnīra tabulā ieņem 1.vietu.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju komandā saņēma Edžus Bunka, kurš ar 5 (4+1) punktiem bija arī rezultatīvākais. 3 (2+1) punktus savāca Jānis Jansons. Par labāko starp talseniekiem atzina Jāni Klestrovu, bet rezultatīvākais ar diviem gūtiem vārtiem bija Krišs Treimanis.

"Mogo-RTU/Rockets" – "Talsi/Triobet" 10:3 (2:1, 4:0, 4:2)

35:21 (12:6, 13:4, 10:11)

"Mogo-RTU/Rockets" – Edžus Bunka 5 (4+1), Jānis Jansons 3 (2+1), Kārlis Bulāns 2 (1+1), Jānis Jaunzems 2 (1+1), Gvido Lauga 1 (1+0), Oskars Fīrmanis 1 (0+1), Atis Blinds 1 (1+0), Toms Rutkis 1 (0+1), Toms Mežotnis 1 (0+1).

"Talsi/Triobet" – Krišs Treimanis 2 (2+0), Aivis Hammers 2 (1+1), Kristaps Riekstiņš 1 (0+1).