Broks un kompānija revanšējas ādažniekiem

20.01.2024

"FBK Valmiera/Betsafe" šovakar Valmieras Olimpiskajā centrā uzņēma Ādažu komandu "FBK SĀC/ENFRIHO", kurai pirmā apļa mačā zaudēja ar 6:13. Atbildes spēlē valmierieši spēja revanšēties, tiesa, viņu pārsvars nebija tik iespaidīgs – 10:6. Rezultatīvākais starp uzvarētājiem ar 4 (2+2) punktiem bija viņu kapteinis Mārtiņš Broks.

Valmieras Olimpiskajā centrā notikušo maču ļoti pārliecinoši sāka mājinieki, kas pirmā perioda laikā izvirzījās vadībā ar 4:0. Divus vārtus guva Ričards Riba, bet pa vienam golam iemeta Pāvels Semjonovs un Mārtiņš Broks. 25. minūtē Ralfs Klodžs panāca jau 5:0, bet tad ar diviem pēc kārtas gūtiem vārtiem "FBK SĀC/ENFRIHO" – 2:5. Pa golam viesu labā iemeta Dēvids Osītis un Kristers Orlovs. Pēc otrās trešdaļas laukuma saimnieki atradās vadībā ar 6:2, bet pēdējā periodā "FBK Valmiera/Betsafe" savu četru vārtu handikapu nosargāja un svinēja panākumu ar 10:6.