"Talsu NSS/Krauzers" jaunajā gadā atgriežas uz uzvaru stigas

06.01.2023

"Talsu NSS/Krauzers", kas 2022. gadu noslēdza ar trim pēc kārtas piedzīvotiem zaudējumiem, jaunā gada pirmajā spēlē savā laukumā ar 11:4 sakāva FBK SĀC. Ar "hat-trick" uzvarētāju rindās izcēlās Valters Kalnietis.

Ar trim pēc kārtas piedzīvotiem zaudējumiem pagājušo gadu bija noslēgušas abas šovakar Talsos notikušās spēles dalībnieces – gan "Talsu NSS/Krauzers", gan FBK SĀC. Pretinieču savstarpējā mačā, kas notika Ādažos, ar 8:3 uzvarēja talsenieki.

Šīsdienas mača rezultātu 4. minūtē atklāja pieredzējušais Ādažu komandas uzbrucējs Alvis Dāle – 1:0. Laukuma saimnieki atbildi parādā nepalika – pa golam iemeta Toms Akmeņlauks, Ralfs Polis un Mariss Bergmanis, vadībā ar 3:1 izvirzot Talsu komandu. Pēc pirmā perioda laukuma saimniekiem bija tikai vienu vārtu pārsvars – 4:3. Toties jau otrās trešdaļas laikā talsenieki ieguva četru golu handikapu (8:4), bet visā mačā "Talsu NSS/Krauzers" triumfēja ar 11:4.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma Toms Akmeņlauks, kura kontā 3 (2+1) rezultativitātes punkti. 3 (2+1) punkti arī Ralfam Polim, ar trim vārtu guvumiem izcēlās Valters Kalnietis, bet ar tikpat daudz rezultatīvām piespēlēm – Klāvs Araks. Divus golus iemeta Mariss Bergmanis, bet 2 (1+1) punkti Dilana Kronentāla kontā. Par labāko starp ādažniekiem atzina Alvi Dāli, kurš ar 3 (2+1) punktiem bija rezultatīvākais savā komandā. Pēc šīs uzvaras "Talsu NSS/Krauzers" ar 25 punktiem turnīra tabulā pakāpās uz 5. vietu, bet FBK SĀC joprojām deviņi punkti un priekšpēdējā pozīcija.

"Talsu NSS/Krauzers" – FBK SĀC 11:4 (4:3, 4:1, 3:0)

45:19 (15:5; 14:19; 16:5)

"Talsu NSS/Krauzers" – Valters Kalnietis 3 (3+0), Ralfs Polis 3 (2+1), Toms Akmeņlauks 3 (2+1), Klāvs Araks 3 (0+3), Mariss Bergmanis 2 (2+0), Artis Raitums 2 (0+2), Matīss Jorens Švedenbergs 1 (1+0), Matīss Fogelis 1 (0+1), Markuss Skadiņš 1 (0+1).

FBK SĀC – Alvis Dāle 3 (2+1), Edvards Mucenieks 2 (0+2), Dēvids Osītis 1 (1+0), Jānis Boroduška 1 (1+0).