Nosaukts sieviešu U19 izlases sastāvs startam pasaules čempionātā
Latvijas sieviešu U19 florbola izlases galvenā trenere Linda Līce nosaukusi tās 20 florbolistes, kuras no 31. augusta līdz 4. septembrim aizstāvēs mūsu valsts godu pasaules čempionātā, kas norisināsies Polijas pilsētā Katovicē. Paziņotais valstsvienības pamatsastāvs sagatavošanās ciklu turpināja ar divu dienu treniņnometni Kocēnu sporta namā (6. un 7. augustā).
Komandā ir iekļautas divas vārtsardzes, četras aizsardzes, deviņas uzbrucējas un piecas florbolistes, kuras ir universālas un pēc vajadzības var darboties gan uzbrukuma, gan aizsardzības pozīcijās.
Vislielākā pārstāvniecība (kopā deviņas spēlētājas) ir no Kocēnu sporta kluba komandām "Rubene" un "Rubene-1", pa trim florbolistēm pārstāv Cēsu "Lekringu" un "NND/RJTC", divas - "Irlava/Tukums-Slampe", bet pa vienai - "Ķekavas Bulldogs/NND" un "FK Ķekava". Viena mūsu valstsvienības spēlētāja nākamajā sezonā spēlēs ārvalstu klubā - tā ir Rēzeknes florbola audzēkne Aurēlija Zariņa (Somijas "Nystars Uusikaupunki").
Sešas no sastāvā iekļautajām spēlētājām (Samanta Bērziņa, Katrīna Kate Fībiga, Aurēlija Zariņa, Betija Raseiceva, Luīze Raseiceva un Emīlija Salaciete) piedalījās arī iepriekšējā pasaules junioru čempionātā, kas 2021. gadā notika Zviedrijā, bet četras (Samanta Bērziņa, Madlēna Rozīte, Luīze Raseiceva un Emīlija Salaciete) savus spēkus jau pamēģinājušas arī pieaugušo pasaules čempionātā.
Latvijas sieviešu U19 izlases sastāvs:
Nr.p.k. | Spēlētāja | Pozīcija |
Komanda |
1. | Madlēna Rozīte | Uzbrucēja |
Rubene-1 |
2. | Estere Elbrete | Vārtsardze |
Rubene-1 |
3. | Luīze Raseiceva | Uzbrucēja |
Lekrings |
4. | Katrīna Dārta Kārkliņa | Uzbrucēja/Aizsardze |
Lekrings |
5. | Elīna Sirmā | Uzbrucēja |
Rubene-1 |
6. | Kristiāna Biezuma | Aizsardze |
Ķekavas Bulldogs/NND |
7. | Evelīna Caune | Uzbrucēja/Aizsardze |
Rubene-1 |
8. | Betija Raseiceva | Uzbrucēja |
Lekrings |
9. | Marta Drille | Uzbrucēja/Aizsardze |
Rubene-1 |
10. | Emīlija Salaciete | Uzbrucēja |
Rubene |
11. | Samanta Bērziņa | Aizsardze |
Rubene |
12. | Allana Kolosova | Vārtsardze |
NND/RJTC |
13. | Evelīna Sirmā | Aizsardze |
Rubene-1 |
14. | Kristīne Andrējeva | Uzbrucēja |
Irlava/Tukums-Slampe |
15. | Katrīna Kate Fībiga | Uzbrucēja/Aizsardze |
FK Ķekava |
16. | Klinta Rovīte | Uzbrucēja |
NND/RJTC |
17. | Aurēlija Zariņa | Uzbrucēja |
Nystars (Somija) |
18. | Viktorija Kovaļova | Aizsardze |
NND/RJTC |
19. | Jolanta Koziņeca | Uzbrucēja | Rubene-1 |
20. | Valērija Kurilo | Uzbrucēja/Aizsardze |
Irlava/Tukums-Slampe |
Rezervistes, kuras savainojumu vai veselības problēmu gadījumā var aizstāt kādu no pamatsastāva spēlētājām: Marta Viegliņa (Ķekavas Bulldogs/NND), Amanta Muceniece (Irlava/Tukums-Slampe), Elīza Jākobsone (Irlava/Tukums-Slampe), Sanija Pokkere (Lekrings), Katrīna Elizabete Zvirbule (Irlava/Tukums-Slampe), Laura Bišofa (Irlava/Tukums-Slampe), Viktorija Kuročkina (FK Ķekava), Dinija Pinkule (Rubene-1).
Galvenā trenere: Linda Līce
Treneris: Jānis Dainis
Treneris: Jānis Inģists
Fiziskās sagatavotības treneris: Kaspars Reikmanis
Mediķe: Lilita Lazdiņa
Ekipējuma menedžeris: Arsenijs Potapovs
Izlases menedžere: Annija Andrejsone