Ukrainai veltītā labdarības spēle noslēdzas neizšķirti

24.05.2022

Šovakar Valmieras Olimpiskajā centrā norisinājās Labdarības spēle florbolā, kurā spēkiem mērojās pasaules čempioni zviedri un vicečempioni somi. Zviedrijas izlasei cīņas izskaņā izdevās likvidēt divu vārtu deficītu, noslēdzot šo maču neizšķirti - 4:4. Šo maču klātienē skatījās 630 līdzjutēji.

Mačs starp zviedriem un somiem notika tādā pašā formātā, kādā norisināsies arī pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīrs – 3x15 min. Spēli, no kuras gūtos ienākumus bija paredzēts ziedot Ukrainas Florbola federācijai, veiksmīgāk sāka pasaules vicečempioni somi, kas jau 2.minūtē atklāja rezultātu – 1:0, ar bumbiņu pārtvēra un ar vārtu guvumu izcēlās Justuss Kainulainens. 7. minūtē rezultāts kļuva jau 2:0, jo tieši ar tādu pašu meistarstiķi izcēlās Rasmuss Kainulainens. 9. minūtēs pirmajā sekundē pie vārtu guvuma tika arī pasaules čempioni zviedri, kuru rindās ar precīzu metienu izcēlās Rasmuss Enstroms – 1:2.

Tikai 26. minūtē zviedriem izdevās atjaunot neizšķirtu rezultātu (2:2), bet viņu pretinieki somi turpināja uzbrukt un 28. minūtē atkal izvirzījās vadībā – 3:2. 36. minūtē pasaules vicečempioni vēlreiz ieguva divu vārtu pārsvaru – 4:2. Pasaules čempioni zviedri nedomāja padoties – 43. minūtē viņi rezultāta starpību samazināja līdz minimumam, bet mača pēdējā minūtē realizēja savu skaitlisko pārsvaru, nodrošinot neizšķirtu rezultātu – 4:4.

Zviedrijas valstsvienībā labākā spēlētāja balvu saņēma Kevins Hanglunds, bet Somijas izlasē pie tāda paša goda tika Rasmuss Kainulainens.