Juniores turnīru sāk ar pārliecinošu uzvaru pār "Ķekavas Bulldogs"

04.01.2020

ELVI florbola līgas sievietēm jaunā gada pirmajā spēlē regulārajā turnīrā debitēja Latvijas U19 izlases kandidātes, kas šovakar Kocēnu sporta namā uzņēma komandu "Ķekavas Bulldogs". Pārliecinošu panākumu guva juniores, kas ķekavietes sakāva ar 8:3, pa 3 (1+2) punktiem uzvarētāju rindās sakrāja Laura Gaugere un Simona Grāpēna.

Ja ELVI florbola līgas sievietēm regulārais turnīrs startēja jau pagājušā gada septembrī, tad no mūsu labākajām junioru vecuma spēlētājām izveidotā komanda, kas gatavojas pasaules čempionātam, savu pirmo spēli aizvadīja tikai šodien. Pretiniecēs bija turnīra tabulas pastarīte "Ķekavas Bulldogs", kas Kocēnos bija ieradusies ar ierobežotu spēlētāju sastāvu, turklāt bez vienas no savām uzbrukuma līderēm – bez Ingas Ameteres.

Spēles rezultāts tika atklāts 9.minūtē, kad juniores vadībā ar 1:0 izvirzīja Danute Tinkuse. Tieši pirmā perioda vidū Jūlija Rozīte panāca jau 2:0, bet 12.minūtē savus pirmos vārtus guva ķekavietes Annas Mūrnieces personā – 1:2. Otrā trešdaļa pagāja bez vārtu guvumiem, bet 47.minūtē ķekaviete Līgas Vancāne atjaunoja neizšķirtu rezultātu – 2:2. Atlikušās minūtes tika aizvadītas ļoti rezultatīvi – juniores guva vēl sešus vārtus, kamēr Ķekavas komandas kontā tikai viens vārtu guvums. Ļoti pārliecinošu uzvaru ar 8:3 svinēja Latvijas U19 sieviešu bāzes komanda.

Par labāko spēlētāju starp uzvarētājām tika atzīta Aurēlija Zariņa, kurai, tieši tāpat kā Jūlijai Rozītei, divi vārtu guvumi. Rezultatīvākās bija Simona Grāpēna un Laura Gaugere – katrai pa 3 (1+2) punktiem. "Ķekavas Bulldogs" labā visus rezultativitātes punktus guva tikai divas spēlētājas – Līga Vancāne un Anna Mūrniece, kurai arī labākās spēlētājas gods. "Ķekavas Bulldogs" turnīra tabulā joprojām ir četri punkti un priekšpēdējā vieta, bet burtiski uz papēžiem ķekavietēm min juniores, kurām pirmie trīs punkti.

Latvija U19 – "Ķekavas Bulldogs" - 8:3 (2:1, 0:0, 6:2)

41:19 (14:6; 13:6; 14:7)

Latvija U19 – Simona Grāpēna 3 (1+2), Laura Gaugere 3 (1+2), Jūlija Rozīte 2 (2+0), Aurēlija Zariņa 2 (2+0), Danute Tinkuse 1 (1+0), Anna Ankudinova 1 (1+0), Daniela Dafne Hāne 1 (0+1), Dārta Derupa 1 (0+1), Kristiāna Elizebete Krūmiņa.

"Ķekavas Bulldogs" – Anna Mūrniece 3 (2+1), Līga Vancāne 3 (1+2).