"Rubene" uzvar "Rīgu" un pakāpjas uz 3.vietu

09.02.2015

Šovakar notika viena spēle Elvi florbola līgā vīriešiem - Kocēnu "Rubene" viesojās pie "Rīgas" florbolistiem, kurus pārspēja ar 6:4, turnīra tabulā ar 49 punktiem pakāpjoties uz trešo pozīciju.

Kocēnu "Rubene" un FK "Rīga" Elvi florbola līgā šosezon tikās pirmo reizi, bet iepriekšējā savstarpējā spēle bija notikusi pirms tieši 11 mēnešiem, kad rīdzinieki izslēgšanas spēļu ceturtdaļfinālā sensacionāli uzvarēja par izteiktiem favorītiem uzskatītos kocēniešus.

Šovakar Rīgas Olimpiskajā sporta centrā notikušā mača pirmajā periodā abas komandas apmainījās ar nerealizētiem soda metieniem, kā arī vārtu guvumiem – 1:1. Spēles vidū divus vārtus guva "Rubene" (3:1), kas vadības grožus pretiniekiem vairs neatdeva – pēc otrās trešdaļas 3:2, 50.minūtē 6:3, bet visā spēlē uzvara ar 6:4. Kocēniešiem pēc šī panākuma jau 49 punkti, turnīra tabulā viņi apsteidza "Lielvārdi", ar 49 punktiem pakāpjoties uz 3.vietu.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma Oskars Keišs, kurš izcēlās ar diviem vārtu guvumiem, pa 3 (1+2) punktiem savāca Mārtiņš Zelčs un Atis Stepāns, bet Ingaram Matisonam 2 (1+1) punkti. Par labāko "Rīgas" sastāvā atzina Edgaru Taubi, kuram, tāpat kā Tomam Bitmanim, 2 (1+1) punkti.

FK "Rīga" – "Rubene" 4:6 (1:1, 1:2, 2:3)

30:36 (10:18, 10:9, 10:9)

FK "Rīga" – Edgars Taube 2 (1+1), Toms Bitmanis 2 (1+1), Gints Klēģers 1 (1+0), Alvis Dāle 1 (1+0) Toms Briedis 1 (0+1).

"Rubene" – Mārtiņš Zelčs 3 (1+2), Atis Stepāns 3 (1+2), Oskars Keišs 2 (2+0), Ingars Matisons 2 (1+1), Jānis Bagāts 1 (1+0), Uģis Karasevs 1 (0+1).