Pirmo "Lielvarde Floorball Cup" sev patur mājinieki

27.04.2014

img_5172.jpg

26.aprīlī Lielvārdes novada sporta centrā pirmo reizi notika starptautisks vienas dienas florbola turnīrs "Lielvarde Floorball Cup - 2014". Sešu ZU14 vecuma grupas komandu konkurencē par kausa ieguvējiem kļuva mājinieki – Kaspara Kreimaņa trenētie jaunie "Lielvārde U-14" florbolisti.

 

Starptautisku skanējumu turnīram piedeva divas Somijas komandas - "PSS yellow" un "PSS black", kuras gan vairāk atbilda vecuma grupai ZU13. Komandas bija sadalītas divās apakšgrupās. Vienā grupā uzvarēja "FS Masters/Ulbroka", par otru pusfinālisti kļuva "PSS yellow", bet FK "Ogres Vilki" nācās cīnīties par 5.vietu ar otras grupas vājāko komandu - "PSS black". No otras grupas pusfinālā pārliecinoši iekļuva "Lielvārde", kas abās apakšgrupas spēlēs uzvarēja ar kopējo vārtu attiecību 15:0, kā arī "Talsu NSS/RROOOMM U14".

 

Spēlē par 5.vietu "Ogres Vilki" florbolisti nonāca zaudētājos pret "PSS black" ar 1:2, tomēr otrajā puslaikā spēja izlīdzināt rezultātu, bet trīs minūtes pirms pamatlaika beigām Elvis Kundžens – Kundženovs guva uzvaras vārtus – 3:2. Par turnīra labāko spēlētāju ogrēniešu komandā tika atzīts Ēriks Kozlovskis, bet starp somiem – Luka Alhonens.

 

Pirmajā pusfināla spēlē "FS Masters/Ulbroka" ar 3:0 atstāja sausā komandu "Talsu NSS/RROOOMM U14", bet otrajā "Lielvārde U-14" ar 5:2 izslēdza talsenieka Arta Raituma trenēto "PSS yellow".

 

Spēlē par bronzas medaļām "Talsu NSS/RROOOMM U14" ar 3:2 pieveica somu komandu "PSS yellow". Labākā gods starp talseniekiem tika Rūdim Laizānam, bet starp somiem – Nīlasam Nurmelam.

 

Mačs starp "Lielvārde U-14" un "FS Masters/Ulbroka" izvērtās īsta fināla cienīgs. 12.minūtē pēc lielvārdieša Nika Blumfelda šāviena tieši zem vārtu pārliktņa ar 1:0 vadībā izvirzījās mājinieki. Pamatlaika priekšpēdējā minūtē Lielvārdes komandai Marisa Giņko personā izdevās realizēt skaitlisko vairākumu – 2:0. Tomēr ulbrokieši nepadevās – jau pēc 11 sekundēm ar rezultatīvu raidījumu atbildēja Rojs Erdmanis – 1:2. Līdz pamatlaika beigām palika tieši viena minūte, bet "Lielvārde U-14" droši nosargāja savu minimālo pārsvaru un varēja svinēt uzvarētāju kausa un zelta medaļu iegūšanu – 2:1. Par turnīra labāko spēlētāju Lielvārdes komandā tika atzīts Mariss Giņko, "FS Masters/Ulbroka" rindās tāds pats tituls tika Kārlim Vēverim.

 

Spēļu rezultāti: ŠEIT

 

Turnīra rezultatīvākie spēlētāji bija Rūdis Žukelis (Lielvārde U-14) ar 7 (5+2) punktiem, Rojs Erdmanis (FS Masters/Ulbroka) ar 7 (2+5) punktiem, Jānis Ragovskis (Talsu NSS/RROOOMM U14) ar 6 (2+4) punktiem un Mariss Giņko (Lielvārde U-14) ar 6 (1+5) punktiem. Starp vārtsargiem vislabāk veicās Kārlim Vēverim (FS Masters/Ulbroka), kurš atvairīja visus 14 metienus, kā arī lielvārdietim Endijam Gerarasimovam, kurš neitralizēja 13 no 14 pretinieku raidījumiem.

 

Laukuma spēlētāju statistika: ŠEIT

 

Vārtsargu statistika: ŠEIT


BALTA
SPORTS VIENO!