"Rīgas lauvas" atjauno neizšķirtu 1. līgas pusfinālā

21.03.2014

Latvijas čempionāta 1. līgas pusfinālu turpinājumā piektdien Rīgā, Ezerkrastu vidusskolā "Rīgas lauvas" ar 6:1 pārspēja "Krustpili", sērijā atjaunojot neizšķirtu - 1:1. Sērijas izšķirošais mačs svētdien Rīgā.

Spēles 15. minūtē rezultātu atklāja "Krustpils" florboliste Rita Rancāne, bet turpmāk vārtus guva tikai "Rīgas lauvu" pārstāves. Pirmajā periodā rīdzinieces atspēlēja vienus vārtus, bet izšķirošais tika gūts otrajā trešdaļā, kad "Rīgas lauvu" pārsvaru palielināja līdz 5:1. Laukuma saimniecēm trīs vārtus guva Linda Dadajeva.

Atgādināsim, ka pusfināla sērija sākās 8. martā, kad Spuņģēnos "Krustpils" triumfēja ar 9:8. Sērijas izšķirošais mačs notiks svētdien, 23. martā plkst. 18:00 Ezerkrastu vidusskolā.

Pirms spēles Latvijas Florbola savienības (LFS) prezidents Ilvis Pētersons pasniedza "Sporta punkts" balvas mēneša labākajām spēlētājām no "Rīgas lauvas". Oktobrī šādu atzinību izpelnījās Kristīne Kirilova, novembrī - Monika Džigure, bet decembrī - Paule Sloģe.