"Ulbroka/FS Masters" sakauj "Madonu" un pakāpjas uz 9.vietu

14.02.2014

Šovakar notika viena Latvijas Florbola čempionāta vīriešu Virslīgas spēle – "Ulbroka/FS Masters" viesojās pie "Madonas", kur izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar 11:5, kas ulbrokiešiem ar 24 punktiem ļāva pakāpties uz 9.vietu turnīra tabulā. Piecus vārtus uzvarētāju labā guva Edžus Ceriņš.

Madonas sporta hallē notikušās spēles rezultātu 4.minūtē ar precīzu metienu atklāja mājinieks Arvis Kreicbergs – 1:0. Pēc pirmā perioda "Madona" gan bija nonākusi iedzinējos ar 2:4. Arī otrajā trešdaļā laukuma saimniekiem neklājās daudz labāk - "Ulbroka/FS Masters" vēlreiz guva divas reizes vairāk vārtu, panākot jau 8:4. Pēdējā periodā viesi izvirzījās vadībā ar 11:4, bet spēles galarezultātu pamatlaika pēdējā minūtē ar rezultatīvu metienu nofiksēja madonietis Kārlis Krastiņš - "Madona" savā sezonas priekšpēdējā mačā piedzīvoja zaudējumu ar 5:11.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīts Edžus Ceriņš, kura kontā pieci gūti vārti. Rezultatīvs arī viņa maiņas biedrs Pēteris Freimanis, kuram 5 (2+3) punkti, bet Ričards Gruziņš izcēlās ar diviem goliem. "Madonas" sastāvā par labāko atzina divu rezultatīvu piespēļu autoru Elviju Jankovski, divi vārti Kārļa Krastiņa kontā. "Ulbroka/FS Masters" pēc šī panākuma ar 24 punktiem pakāpās uz 9.vietu turnīra tabulā.