Izlase pārliecinoši pieveic lihtenšteiniešus

29.01.2014

Valmierā notiekošā pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīra otrajā dienā Latvijas vīriešu florbola izlase tikās ar Lihtenšteinas valstsvienību. Mūsu florbolisti izcīnīja uzvaru ar 13:2, par labāko spēlētāju tika atzīts komandas kapteinis Oskars Fīrmanis.

Jau pirmā perioda laikā mūsu florbolisti izvirzījās vadībā ar 5:1, otrās trešdaļas laikā panāca 8:2, bet visā mačā svinēja uzvaru ar 13:2. Interesanti, ka kaut vienu rezultativitātes punktu guva pilnīgi visi mūsu florbolisti, kuri šovakar devās laukumā, izņemot vārtsargu Anriju Ventu, kuram spēle pret Lihtenšteinas izlasi bija debija valstsvienības sastāvā. Jāpiebilst, ka Artis Raitums, Mihails Kostusevs un Aigars Belasovs spēli vēroja no skatītāju tribīnēm – treneri šos mūsu izlases līderus pietaupīja turnīra divām pēdējām spēlēm.

Par labāko spēlētāju Latvijas izlases rindās tika atzīts Oskars Fīrmanis, bet rezultatīvākie bija Ingus Laiviņš, Ainārs Juškēvičs un Morics Krūmiņš – pa trim punktiem. Atis Blinds izcēlās ar diviem gūtiem vārtiem. Latvijas florbolisti šajā mačā pa pretinieku vārtiem izdarīja 70 metienus, kamēr pretinieki atbildēja ar tikai septiņiem raidījumiem.

Pasaules florbola čempionāta kvalifikācijas turnīrs, 29.janvāris

Latvija – Lihtenšteina 13:2 (5:1, 3:1, 5:0)
Vārti: 6:55 Rīsmanis (Savins) 1:0, 10:45 Juškēvičs (Krūmiņš) 2:0, 11:52 Vilders (Gribusts) 3:0, 16:41 Atis Blinds (Juškēvičs, vair.) 4:0, 17:30 Krāmers (Inhelders) 4:1, 19:21 Atis Blinds (Rīsmanis) 5:1, 20:27 Gribusts (Laiviņš) 6:1, 25:28 M.Rajeckis (Juškēvičs) 7:1, 35:07 Krāmers, s.m. 7:2, 36:47 Laiviņš (Akūlovs) 8:2, 44:15 J.Rajeckis (Bulāns) 9:2, 45:35 Akmeņlauks (Laiviņš) 10:2, 52:50 Malkavs (Krūmiņš) 11:2, 53:24 Akūlovs (Fīrmanis) 12:2, 57:05 Malkavs (Krūmiņš) 13:2.
Vārtsargi: Anrijs Vents – Aleksandrs Našers