"Rubene" nomētā ādažnieces

18.01.2014

Latvijas Florbola čempionāta sieviešu Virslīgā septīto uzvaru pēc kārtas izcīnījusi Kocēnu komanda "Rubene", kas šodien savā laukumā ar 15:2 sakāva FK "Ādaži". Metienu attiecība – 64:18, pa sešiem punktiem uzvarētāju labā guva māsas Zeltīte un Edīte Bankavas.

Lai arī jau no pašām pirmajā spēles minūtēm laukumā dominēja "Rubenes" florbolistes, vismaz pirmo periodu ādažniecēm izdevās aizvadīt ļoti cienījami. 6.minūtē Monta Ločmele ar precīzu metienu vadībā izvirzīja viešņas. Laukuma saimnieces uz to atbildēja ar trim precīziem metieniem – 3:1, tomēr pēc pirmā perioda kocēnietēm bija minimāls pārsvars – 3:2. Mača turpinājumā viešņām pie vārtu guvuma tikt vairs neizdevās, kamēr "Rubene" otrajā trešdaļā iemeta vēl četrus golus (7:2), bet pēdējā pat astoņus – 15:2. Trešajā periodā īpaši rezultatīva bija Edīte Bankava, kura guva piecus punktus, bet visā spēlē sešus, ar 34 (16+18) punktiem atgūdama sev Virslīgas rezultatīvākās spēlētājas godu.

Tieši Edīte Bankava, kurai šajā mačā 6 (3+3) punkti, tika atzīta par labāko savā komandā. 6 (4+2) punkti viņas māsai Zeltītei Bankavai, ar 5 (3+2) punktiem izcēlās Liene Adamane, bet Madarai Rudzītei un Baibai Jurušai pa trim punktiem. Par labāko starp ādažniecēm tika atzīta Monta Ločmele, kura ar 2 (1+1) punktiem bija arī rezultatīvākā. Pēc šī panākuma Kocēnu "Rubene", kurai tā bija šīs sezonas pārliecinošākā uzvara, ar 30 punktiem vēl vairāk nostiprinājās turnīra tabulas pirmajā vietā.