"Bauska" atstāj "sausā" talseniekus

30.11.2013

Latvijas Florbola čempionāta vīriešu Virslīgas komanda "Bauska" šovakar savā laukumā uzņēma turnīra pastarīti "Talsi/Triobet". Baušķeniekiem izdevās nosargāt savus vārtus neskartus visas 60 spēles minūtes, svinot uzvaru ar 6:0. Par labāko spēlētāju tika atzīts vārtsargs Elvis Holsts, kurš atvairīja 21 pretinieku metienu.

Baušķenieki savā iepriekšējā mačā ar ļoti negaidīti ar 6:12 piekāpās "Madonai", bet reabilitēties savu līdzjutēju priekšā viņiem bija iespēja pret šī čempionāta vājāko komandu - "Talsi/Triobet". Arī šajā spēlē "Bauska" guva sešus vārtus (pirmajā periodā vienus, otrajā – divus, bet trešajā – vēl trīs), toties savu "cietoksni" spēja nosargā neskartu, kas florbolā mēdz gadīties ļoti reti – 6:0.

Par labāko spēlētāju Bauskas komandā tika atzīts vārtsargs Elvis Holsts, kurš atvairīja visus (21) pretinieku metienus. Trīs vārtus uzvarētāju labā guva Valdis Vāvers, bet divus – Gints Velmunskis. Talsu komandā labākā spēlētāja gods tika Jānim Klestrovam.