Latvietes pārspēj arī Vāciju, rīt jātiekas vēlreiz

02.11.2013

Šovakar Vācijas pilsētā Dobelnā notiekošajā Triju nāciju kausa izcīņas turnīrā Latvijas sieviešu florbola izlase izcīnīja trešo uzvaru trijās spēlēs, ar 7:1 pieveicot mājinieces vācietes. Tā kā pamatturnīrā latvietēm pārliecinoša 1.vieta, rīt pulksten 11:00 (pēc Latvijas laika) mūsu meitenēm ar Vācijas izlasi būs jāspēkojas vēlreiz – par kausu.

Turnīru Vācijā Latvijas izlase bija sākusi ar divām "sausajām" uzvarām – 24:0 pār austrietēm un 6:0 pār Vācijas juniorēm. Šovakar mūsu meiteņu spēlē ar Vācijas sieviešu izlasi izšķīrās regulārā turnīra 1.vietas liktenis, jo divas pārliecinošas uzvaras bija arī vācietēm – 10:0 pār savām juniorēm un 21:1 pār austrietēm.

Jau spēles 3.minūtē pretiniecēm izdevās pārspēt mūsu vārtsardzi Laumu Višņevsku – 0:1. Kā vēlāk izrādījās, šim vāciešu panākuma vairāk bija gadījuma raksturs, jo vairāk vārtus šajā mačā viņām gūt neizdevās. Jau līdz pirmā perioda vidum pēc Diānas Isjominas, Ievas Jurkānes un Paulas Egles precīziem metieniem latvietes izvirzījās vadībā ar 3:1. Otrajā trešdaļā Luīze Biļinska un Elīza Elizabete Bērziņa panāca jau 5:1, bet spēles pēdējā nogrieznī vēl vienu golu iemeta Biļinska, kā arī uzbrukumā izcēlās mūsu izlases kapteine Gunita Kārkliņa – 7:1.

Par labāko spēlētāju Latvijas izlases rindās tika atzīta divu rezultatīvu piespēļu autore Līga Garklāva, bet rezultatīvākās bija Luīza Biļinska ar 4 (2+2) un Diāna Isjomina ar 2 (1+1) punktiem. Mūs meitenes pa vāciešu vārtiem meta 42 reizes, bet pretinieces atbildēja ar 23 raidījumiem.

Rīt pulksten 11:00 (pēc Latvijas laika) mūsu florbolistes vēlreiz tiksies ar vācietēm, lai noskaidrotu, kura izlase uzvarēs šajā turnīrā. Jau pēc tam spēli par 3.vietu aizvadīs austrietes un Vācijas juniores. Abu šo komandu pirmajā mačā ar 7;1 uzvarēja jaunās vācietes.