Ulbrocieši ceturto reizi uzvar "Irlavu" un iekļūst pusfinālā

03.03.2024

Pirmā komanda, kas iekļuvusi ELVI florbola līgas vīriešiem pusfinālā, ir "FS Masters/Ulbroka", kas šovakar pretinieku laukumā ar 7:6 pārspēja "Irlavu", sērijā triumfējot ar 4:0. Rezultatīvākais uzvarētāju rindās ar 5 (3+2) punktiem bija Matīss Kristiāns Morozovs.

Sērijas pirmajās trijās spēles uzvaras svinēja Ulbrokas komanda. Savā laukumā ulbrocieši bija pārāki ar 8:4 un 10:2. Vakar abas komandas nūjas krustoja Irlavas sporta namā, tur Ulbrokas komandas uzvara bija vēl pārliecinošāka – 11:3.

Šovakar "Irlava" un "FS  Masters/Ulbroka" vēlreiz mērojās spēkiem irlavnieku laukumā. Šī cīņa izvērtās par pašu spraigāko šajā sērijā. Jau 3. minūtē mača rezultātu atklāja viesi Matīsa Kristiāna Morozova personā – 1:0. 7. minūtē sekoja laukuma saimnieku atbilde – 1:1, vārtus guva Kristaps Jaunzems. Līdz pirmajam pārtraukumam vadībā ar 3:1 izvirzījās viesi, kuru labā pa golam iemeta Kevins Šmits un Rūdolfs Vilmanis. 25. minūtē Toms Bitmanis panāca jau 4:1, bet 29. minūtē laukuma saimnieki izmantoja savu skaitlisko pārsvaru, samazinot rezultāta starpību – 2:4. Vārtus guva Gints Siliņš. 32. minūtē savu skaitlisko vairākumu realizēja viesi – 5:2, golu iemeta Morozovs. Jau nākamajā minūtē Siliņš rezultatīvi izmantoja iespēju izpildīt soda metienu - 3:5. 37. minūtē ulbrocietis Kristers Babris panāca 6:3, bet 39. minūtē Krišs Jēcis guva vārtus irlavnieku labā – 4:6. 56. minūtē Morozovs guva savus jau trešos vārtus šajā mačā, panākot 7:4. Atlikušajā laikā Konrāds Mednis un Mareks Stančiks rezultāta starpību samazināja līdz minimumam, tomēr uzvaru ar 7:6 nosargāja "FS Masters/Ulbroka", sērijā triumfējot ar 4:0.

"Irlava" (5.) – "FS Masters/Ulbroka" (4.) 6:7 (1:3; 3:3, 2:1), sērijā: 0:4

32:25 (6:12, 11:8, 15:5)

"Irlava" – Gints Siliņš 4 (2+2), Mareks Stančiks 3 (1+2), Valters Lapiņš 2 (0+2), Rolands Kovaļevskis 2 (0+2), Toms Bitmanis 1 (1+0), Kristers Babris 1 (1+0), Kevins Šmits 1 (1+0), Rūdolfs Vilmanis 1 (1+0).

"FS Masters/Ulbroka" –Matīss Kristiāns Morozovs 5 (3+2), Toms Bitmanis 2 (1+1), Eduards Stūre 1 (1+0), Valters Lapiņš 1 (0+1), Jurģis Patriks Aizupietis 1 (0+1), Rūdolfs Vilmanis 1 (0+1).