"Lekrings" pagarinājumā ar 3:2 pārspēj "Lielvārde/Fat Pipe"

02.03.2024

ELVI florbola līgas vīriešiem ceturtdaļfināla sērijas ceturtajā spēlē vadībā ar 3:1 izvirzījās Cēsu komanda Lekrings, kas šovakar Lielvārdes sporta centrā pagarinājumā ar 3:2 pārspēja čempioni "Lielvārde/Fat Pipe". Izšķirošais vārtu guvums Edgara Puriņa kontā.

Lielvārdes sporta centrā notikušās spēles rezultātu 15. minūtē ar precīzu metienu atklāja mājinieks Ralfs Fricsons (1:0). Jau pēc pusotras minūtes ar vārtu guvumu atbildēja viesi Rodrigo Švarckopfa personā – 1:1. Otrā trešdaļa pagāja bez vārtu guvumiem, bet 49. minūtē Roberts Zande vadībā ar 2:1 izvirzīja viesus. 12 (!) sekundes pirms pamatlaika beigām lielvārdieši, spēlējot skaitliskajā vairākumā, atjaunoja neizšķirtu rezultātu – 2:2, vārtus guva Aivis Kusiņš. Pagarinājumā pagāja tikai 20 sekundes, kad Toma Rīsmaņa piespēli izšķirošo vārtu guvumā pārvērta Edgars Puriņš – 3:2.