"Rubene" vēlreiz ar 8:2 uzvar "Tartu EMU"

22.01.2023

Igaunijā divu dienu laikā otro reizi nūjas krustoja "Tartu Emu" un Kocēnu "Rubene". Arī šodien uzvaru svinēja kocēnietes, turklāt ar tieši tādu pašu rezultātu – 8:2. Rezultatīvākā starp latvietēm ar 4 (2+2) punktiem bija Elīna Sirmā.

Tartu notikušās Latvijas un Igaunijas sieviešu līgas florbolā spēles rezultātu 12. minūtē atklāja mājinieces -1:0, ar tādu rezultātu noslēdzās pirmais periods. Otrajā trešdaļā piecus vārtus pēc kārtas guva kocēnietes, izvirzoties vadībā ar 5:1. Ar diviem vārtu guvumiem izcēlās komandas kapteine Samanta Bērziņa, bet pa vienam rezultatīvam metienam Paulas Egles, Elīnas Sirmās un Martas Drilles kontā. Pirms pēdējā perioda rezultāts bija 5:2. Pēdējā trešdaļā Kocēnu "Rubene" guva trīs bezatbildes vārtus un varēja svinēt pārliecinošu uzvaru ar 8:2.