"Ķekavas Bulldogs/NND" svin pārliecinošu uzvaru Kocēnos

30.01.2022

Šodien notika viena ELVI florbola līgas sievietēm spēle – pašreizējā vicečempione "Ķekavas Bulldogs/NND" viesojās Kocēnu sporta namā pie bronzas medaļnieces "Rubene-1". Negaidīti pārliecinošu panākumu ar 8:2 guva ķekavietes, kuru rindās ar "hat-trick" izcēlās Elizabete Ozoliņa.

Šī abām komandām bija otrā tikšanās šosezon, bet pirmā notika 18. decembrī Ķekavā. Tajā mačā uzvaru pagarinājumā ar 6:5 guva "Rubene-1", izšķirošais vārtu guvums Noras Zvirbules kontā. Atbildes spēlei bija pavisam cits raksturs. Rezultātu jau 1. minūtē atklāja mājinieces Elīnas Sirmās personā (1:0), bet jau līdz pirmajam pārtraukumam ķekavietes spēja uzvaras svaru kausu nosvērt savā pusē – 5:1. Divus golus iemeta Elizabete Ozoliņa, pa vienam – Māra Stapkēviča un Anna Mūrniece, bet vēl vienu bumbiņu kocēnietes pašas ievirzīja savos vārtos. Otrajā trešdaļā Ozoliņa guva savus jau trešos vārtus šajā spēlē (6:1). Jāpiebilst, ka šie trīs goli viņai ir paši pirmie visā sezonā. Pēdējā periodā Elīna Sirmā iecēlās ar vēl vienu vārtu guvumu (2:6), bet viešņas Nikola Biezuma un Dārta Derupa atbildēja ar diviem goliem, nodrošinot komandai "Ķekavas Bulldogs/NND" pārliecinošu uzvaru ar 8:2.