Vācijai pirmā uzvara, Igaunijai - pirmais zaudējums

31.01.2013

Šodien pasaules čempionāta florbolā sievietēm kvalifikācijas turnīrā, kas notiek Valmierā, spēkiem mērojās Vācijas un Igaunijas izlases. Vācietes uzvarēja ar 4:1, izcīnot pirmos divus punktus, igaunietēm tas bija pirmais zaudējums, abas komandas saglabā izredzes kvalificēties pasaules čempionātam.

Vācijas un Igaunijas mačā pirmā perioda izskaņā arbas izlases apmainījās ar vārtu guvumiem - 1:1. Otrajā trešdaļā vārti netika gūti, bet pēdējā perioda pirmajā minūtē igaunietēm bija iespēja izpildīt soda metienu. Bumbiņa paviesojās vārtu tīklā, taču tiesneši golu neieskaitīja - joprojām 1:1. Cīņas turpinājuma divus vārtus guva vācietes (3:1), bet pēdējo golu viņas guva, kad igaunietes bija nomainījušas savu vārtsardzi pret sesto laukuma spēlētāju - 4:1.

Par labāko spēlētāju Igaunijas izlases sastāvā tika atzīta Elena Marunevitsa, kura izcēlās ar rezultatīvu piespēli. Vācijas komandā divas piespēles izdarīja un labākās spēlētājas titulu nopelnīja Anne Marija Mietce.