Kavalifikācijas turnīrā jau otrais neizšķirts

31.01.2013

Valmierā notiekošā pasaules čempionāta florbolām sievietēm kvalifikācijas turnīra trešā diena sākusies ar neizšķirtu rezultātu. Ja vakar Dānietes cīnījās neizšķirti ar igaunietēm (2:2), tad šodien uzvarētās tā arī netika noskaidrotas viņu mačā ar slovākietēm - 3:3.

No paša spēlēs sākuma ievērojams poārsvars piederēja Slovākijas florbolistēm, kuras pirmā perioda gaitā izvirzījās vadībā ar 2:0, bet 23.minūtē panāca jau 3:0. Likās, ka mača liktenis jau izšķirts, bet tā nedomāja Dānijas izlases spēlētājas, kuras līdz otrajam pārtaukumam pretinieču pārsvaru samazināja līdz minimuma (2:3), bet 45.minūtē panāca neizšķirtu rezultātu - 3:3. Atlikušajā laikā abu komandu spēlētājām bija iespējas gūt uzvaras vārtus, taču aizsardzība izrādījās pārāka par uzbrukumu - 3:3.

Rezultatīvākā Dānijas izlasē ar 2 (1+1) punktiem bija Stinne Jorgensena, bet par labāko spēlētāju tika atzīta Mette Faurholta Jensena. Labākās gods Slovākijas komandā tika Denisai Ferenčikovai, kuras kontā viens vārtu guvums.