"Rubene" pusfinālā piekāpjas Norvēģijas čempionēm

13.10.2012

rubene_cc_1.jpg

No cīņas "EuroFloorball" kausu, kas notiek Slovākijas pilsētā Košicē, izstājusies sieviešu komanda "Rubene", kas šodien pusfinālā ar 1:6 atzina Norvēģijas spēcīgākās komandas "Sveiva IBK" pārākumu. Goda vārtus mūsu komandas labā ar soda metienu guva Zane Justamente.

 

Pirmais periods pret Norvēģijas čempionēm tika aizvadīts sīvā cīņā un noslēdzās ar minimālu pretinieču pārsvaru – 0:1. Toties turpinājumā uzbrukumā krietni aktīvāk darbojās "Sveiva IBK" florbolistes, kuras iespieda mūsu spēlētājas viņu aizsardzības zonā un otrajā trešdaļā guva vēl trīs vārtus – 0:4. Pēdējās trešdaļas sākumā "Rubenes" meitenēm tika dota iespēja izpildīti soda metienu – Zane Justamente to izdarīja precīzi – 1:4. Vēlāk gan izrādījās, ka tie šajā mačā bija mūsu komandas goda vārti – norvēģietes līdz spēles beigām guva vēl divus vārtus un varēja svinēt uzvaru ar 6:1.

 

Par labāko spēlētāju latviešu komandā tika atzīta vienīgo vārtu autore Zane Justamente. Norvēģiešu rindās tādu pašu godu saņēma Henriete Šmidte Knudsena. Visā spēlē kocēnietes pa pretinieču vārtiem izpildīja 19 metienu, bet "Sveiva IBK" spēlētājas divas reizes vairāk – 41.


BALTA
SPORTS VIENO!