RSU jau trešā uzvara – pieveikta "Ķekavas Bulldogs"

13.10.2012

Šodien Latvijas Florbola čempionāta sieviešu Virslīgā pie trešās uzvaras trijās aizvadītajās spēlēs tika patreizējā čempione RSU, kas savā laukumā ar 9:2 pieveica "Ķekavas Bulldogs". Izcilu rezultativitāti turpina demonstrēt komandas kapteine Gunita Kārkliņa, kurai šajā mačā 6 (2+4) punkti.

Rīgas Olimpiskajā centrā notikušās spēles pats sākums bija šokējošs RSU florbolistēm – jau mača 55.sekundē ķekaviete Inga Ametere vadībā izvirzīja savu komandu – 1:0. Tāds rezultāts, lai arī RSU centīgi uzbruka, saglabājās līdz pirmā perioda beigām. RSU turpināja apdraudēt viešņu vārtus arī otrajā trešdaļā, bet nu jau daudz sekmīgāk – līdz otrajam pārtraukuma laukuma saimnieces guva sešus bezatbildes vārtus – 6:1. Pēdējā perioda pirmajās sekundēs bija vēl viens iemesls, lai uzgavilētu "Ķekavas Bulldogs" – rīdzinieču vārtsardzi Montu Čēmu pārspēja sieviešu Virslīgas pagājušā mēneša labākā spēlētāja Līga Vancāne – 2:6. Tomēr mača beigas atkal piederēja studentēm, kuras guva iemeta vēl trīs vārtus un uzvarēja vairāk nekā pārliecinoši – 9:2. Uzvarētāju rindās rezultatīvākā ar 6 (2+4) punktiem bija Gunita Kārkliņa, kura tika atzīta par labāko RSU rindās. Ar trīs iemestiem vārtiem izcēlās Luīze Biļinska. Par labāko "Ķekavas Bulldogs" sastāvā tika atzīta pirmo vārtu autore Inga Ametere.

RSU galvenais treneris Andris Pīlups par savas komandas sniegumu izteicās samērā kritiski, uzsvērdams, ka ne tik daudz ķekavietes labi nospēlējušas pirmajā periodā, cik rīdzinieces slikti. RSU florbolistes šai cīņai neesot bijušas gatavas ne fiziski, ne psiholoģiski – tas esot bijis skaidrs jau iepriekšējā treniņā. Treneris to skaidro tā, ka RSU galvenais turnīrs šoruden bija Eiropas čempionu kausa izcīņa, ir tikai loģiski, ka pēc tādām sacensībām seko atslābums. Otrajā trešdaļā rīdzinieču sniegums bijis jau labāks, bet trešajā – ne īpaši. Tomēr galvenais ir izdarīts – jo uzvara paliek uzvara.