"Pārgauja" ar Kalniņu vārtos sagādā zaudējumu "Lielvārdei/Fat Pipe"

02.04.2021

Pirmajā no četrām šovakar paredzētajām ELVI florbola līgas vīriešiem spēlēm Stalbes SK "Pārgauja" Cēsu sporta kompleksā uzņēma komandu "Lielvārde/Fat Pipe". Pateicoties tam, ka viņu vārtsargs Arvis Kalniņš pēc pretinieku metieniem kapitulēja tikai divas reizes, uzvaru ar 4:2 guva "Pārgaujas" florbolisti.

Cēsīs notikušajā spēlē starp "Pārgauju" un "Lielvārdi/Fat Pipe" jau no pirmajām cīņas minūtēm dominēja abu komandu vārtsargi. Pirmajā periodā tika gūti tikai vieni vārti – 12. minūtē lielvārdietis Niks Blumfelds izlauzās cauru mājinieku aizsardzības līnijai un atklāja rezultātu – 1:0. Stalbiešu atbilde sekoja tikai 23. minūtē, kad golu iemeta Krists Saldatenoks (1:1). Tajā pašā otrajā periodā pusotras minūtes laikā Stalbes florbolisti izpildīja divus soda metienus, tomēr abos gadījumos viņiem neizdevās pārspēt Lielvārdes komandas vārtsargu Jāni Salceviču. Pēdējā trešdaļā laukuma saimnieki aktīvāk apdraudēja viesu vārtus. Tas arī deva gaidīto rezultātu – pēc Tomasa Kristofera Birstiņa un Edgara Puriņa metieniem mājinieki izvirzījās vadībā ar 3:1. 56. minūtē Sandis Mihailovskis vienus vārtus atguva (2:3), tomēr uzvaru ar 4:2 svinēja SK "Pārgauja" – Miķelis Koknesis Roops pamatlaika pēdējā minūtē raidīja vēl vienu bumbiņu tobrīd jau tukšajos lielvārdiešu vārtos.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma vārtsargs Arvis Kalniņš, kurš atvairīja 24 no 26 pretinieku. Arī Lielvārdes komandā balvu saņēma vārtsargs – Jānis Salcevičs, kurš neitralizēja 23 no 26 pretinieku metieniem. Salceviča komandas biedrs Niks Blumfelds ar 2 (1+1) punktiem bija rezultatīvākais. SK "Pārgauja" pēc šīs uzvaras ar 13 punktiem pakāpās uz 8. vietu turnīra tabulā, bet "Lielvārdei/Fat Pipe" joprojām 17 punktu un 5. vieta.

SK "Pārgauja" – "Lielvārde/Fat Pipe" 4:2 (0:1, 1:0, 3:1)

27:26 (7:11; 10:8 10:7)

SK "Pārgauja" – Krists Saldatenoks 1 (1+0), Edgars Puriņš 1 (1+0), Tomass Kristofers Birstiņš, Miķelis Koknesis Roops 1 (1+0), Mārtiņš Šķesteris 1 (0+1), Alvis Dāle 1 (0+1), Mārtiņš Muižnieks 1 (0+1), Gvido Lauga 1 (0+1).

"Lielvārde/Fat Pipe" – Niks Blumfelds 2 (1+1), Sandis Mihailovskis 1 (1+0), Mariss Giņko 1 (0+1).