"Lielvārdei/FatPipe" finālā tomēr zaudējums un kauss par 2. vietu

09.10.2016

Vācijā notikušā EuroFloorball kausa izcīņas finālā Latvijas čempionvienība "Lielvārde/FatPipe" tikās ar mājinieci "UHC Sparkasse Weissenfels", kam piekāpās ar 6:8, turnīrā ierindojoties 2.vietā, par ko pienācās sudraba medaļas un mazais kauss.

Ja "Lielvārdes/FatPipe" un "UHC Sparkasse Weissenfels" pirmajā tikšanās reizē vārtus pirmie guva mūsējie, turklāt 12 sekunžu laikā pat divus, tad šoreiz rezultātu jau 2.minūtē atklāja pretinieki - 0:1. 11.minūtes sākumā savu golu iemeta arī lielvārdieši Ervīna Torstera personā (1:1), bet pēc pirmā perioda mūsējie zaudēja ar 1:3. 34.minūtē mājinieki ieguva jau četru vārtu pārsvaru (1:5), bet tad dažu sekunžu laikā pat divas reizes izcēlās mūsu florbolisti - pēc Toma Mežotņa un Aivja Kusiņa metieniem rezultāts kļuva patīkamāks - 3:5. Otrā perioda izskaņā vācieši divas reizes pēc kārtas realizēja skaitlisko vairākumu, jau atkal nostādot Lielvārdes komandu bezdibeņa malā - 3:7.

Pēdējo trešdaļu latvieši sāka ar Ginta Klēģera jau pirmajā (!) sekundē gūtiem vārtiem - 4:7. Līdz perioda vidum Aivis Kusiņš un Atis Blinds ar saviem goliem atjaunoja intrigu - 6:7. Ilgu laiku brieda lielvārdiešu septītais gols, tomēr tā arī nenobrieda - 57.minūtē laukuma saimnieki panāca jau 8:6, "Lielvārdes/FatPipe" izmisīgie centieni atspēlēties šoreiz palika bez rezultāta - mūsu čempioniem nācās samierināties ar otro vietu, sudraba medaļām un mazo kausu.

Par labāko starp lielvārdiešiem šajā mačā atzina Aivi Kusiņu, kurš savāca 2 (1+1) punktus, pa 2 (1+1) punktiem arī Ervīnam Torsteram, Tomam Akmeņlaukam un Atim Blindam. Turnīra simboliskajā izlasē tika iekļauts tikai viens no mūsu komandas florbolistiem - spēlējošais treneris Atis Blinds.

"Lielvārde/FatPipe" - "UHC Sparkasse Weissenfels" - 6:8 (1:3, 2:4, 3:1)

36:36 (9:9, 13:19, 14:8)

"Lielvārde/FatPipe" – Ervīns Torsters 2 (1+1), Atis Blinds 2 (1+1), Toms Akmeņlauks 2 (1+1), Aivis Kusiņš 2 (1+1), Toms Mežotnis 1 (1+0), Gints Klēģers 1 (1+0), Sandris Virsnītis 1 (0+1).

"UHC Sparkasse Weissenfels" - Ansi Soini 3 (3+0), Saša Hertls 3 (1+2), Martins Gladigaus (1+0), Tomass Handlers 1 (1+0), Martins Brukners 1 (1+0), Makss Blanke 1 (1+0), Aksels Kučs 1 (0+1), Harijs Naumanens 1 (0+1), Tims Bočers 1 (0+1), Matiass Ziede 1 (0+1), Filips Veigelts 1 (0+1).