Latvijas Florbola savienības pastāvīgās komitejas


 

Sacensību komiteja

Vadītājs: Pēteris Poudžiunas

Komitejas sastāvs: Artis Drēziņš, Jānis Peičs, Vitālijs Ksenzovs, Sabīne Kazaine

Pilnvaru termiņš: 12.03.2022.

 

Tiesnešu komiteja

Vadītājs: Māris Kumerdanks

Komitejas sastāvs: Vitālijs Ksenzovs, Aivars Māliņš, Agris Kivkulis

Pilnvaru termiņš: 16.06.2022.

 

Disciplinārā komiteja

Vadītājs: Gatis Akūlovs

Komitejas sastāvs: Gints Fricbergs, Gints Klēģers

Pilnvaru termiņš: 18.02.2022.

 

Apelācijas komiteja

Vadītājs: Andris Dzenis

Komitejas sastāvs: Aiga Staltmane - Vekša, Vilmārs Jukna

Pilnvaru termiņš: 11.03.2022.

 

Veterānu komiteja

Vadītājs: Ansis Kusiņš

Komitejas sastāvs: Valdis Lagzdiņš, Valters Streļuks

Pilnvaru termiņš: 11.03.2022.

 

Sieviešu florbola attīstības komiteja

Vadītāja: Linda Līce

Komitejas sastāvs: Ēriks Bauers, Jānis Dainis, Santa Muceniece

Pilnvaru termiņš: 08.07.2022.

 

Antidopinga komisija

Vadītājs: Andris Dzenis 

Komitejas sastāvs: Lilita Lazdiņa, Jolanta Tauriņa-Ieveniece

Pilnvaru termiņš: 28.05.2021.