"Kuršiem" klupiens pret "Latgranula/Līgatne"

08.01.2012

Liepājā šovakar notika Latvijas Florbola čempionāta vīriešu Virslīgas spēle, kurā spēkiem mērojās vietējā "Kurši" un "Latgranula/Līgatne". Liepājnieki piedzīvoja otro neveiksmi divu dienu laikā, piekāpjoties ar 5:7. Līgatnes komandas rindās ar četru vārtu guvumu izcēlās Jānis Levanovičs.

Līgatnieši ātri vien iejutās Liepājas Olimpiskajā sporta centrā un nepilnu 10 minūšu laikā izvirzījās vadībā ar 3:0. "Kurši" metās atspēlēties un līdz pirmajam pārtraukumam panāca 2:3. Izlīdzināt rezultātu liepājniekiem tā arī neizdevās – pēc otrās trešdaļas "Latgranula/Līgatne" vadībā ar 5:3, bet 45.minūtē ar 6:3. Pamatlaika izskaņā "Kurši" nomainīja vārtsargu pret laukuma spēlētāju un divus vārtus spēja atspēlēt – 5:6. Brīnums tomēr nenotika – pēdējā sekundē līgatnietis Pēteris Freimanis raidīja bumbiņu tukšajos liepājnieku vārtos, ļaujot "Latgranula/Līgatne" svinēt uzvaru ar 7:5. Līgatnes komandas sastāvā par labāko spēlētāju tika atzīts četru vārtu autors Jānis Levanovičs, bet Pēterim Freimanim šoreiz 3 (2+1) punkti. Labākais starp liepājniekiem – Kaspars Klamers, kurš guva divus vārtus, bet ar trim rezultatīvām piespēlēm izcēlās Miķelis Krūms.

Rezultatīvākais "Kuršu" spēlētājs Gints Siliņš, kurš esot apslimis, tādēļ ne vakardienas, ne arī šodienas mačā nepiedalījās, pastāstīja, ka spēlei sekojis līdzi no skatītāju vietām. No turienes daudz kas izskatoties citādāk, nekā kad pats atrodas laukumā, tomēr galvenais secinājums ir tāds, ka liepājnieki pārāk pavirši nospēlēja sākumā, bet pēc tam jau viņiem pietrūcis laika, lai atspēlētos.